Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Lubię powroty w dobrym tonie.
Big Grin 
Привіт! Kiss


Dziś u mnie tak dobrze, że mentalne słońce świeci mimo katastrofalnej pogody za oknem. Od trzech dni mam wrażenie, że mogę wszystko, że świat jest cudowny, że wszelkie myśli z wcześniej, te takie negatywne i o samobójstwie były po prostu głupie i jak w ogóle mogłam tak myśleć o sobie. Generalnie teraz ostatnio zajmuję się pocieszaniem przyjaciela, bo on znów wpadł w depresję i tak mega staram się mu pomóc, bo u mnie jest tak pozytywnie, że po prostu mogłabym zwymiotować tęczą. Chciałabym oddać mu trochę tej pozytywnej energii, bo u mnie jest nadmiar i mam problemy z zasypianiem, bo mam ochotę jednocześnie robić 45367789 rzeczy w tym samym czasie i są to rzeczy wszystkie oprócz spania, naprawdę. Ostatnio dostałam na przykład jakiejś dziwnej fazy na szukanie zdjęć z wczesnego dzieciństwa, bo chcę znaleźć jedno konkretne.

Słucham tych swoich ukraińskich playlist w kółko i w kółko i już nawet nie tęsknię za tym Drohobyczem, którym się tak mocno zauroczyłam w niedalekim czasie. To znaczy - tęsknię nadal, jednak po ostatnim wypłakaniu się nie tęsknię już tak silnie. To dobrze, bo było to nieco problematyczne dla mnie i ogólnie dla ludzi w moim otoczeniu. Jednak kocham rozmawiać z ludźmi o Drohobyczu, bo to miejsce jest taką mą małą ostoją, nie mam pojęcia skąd mi to przyszło. Po prostu jest i to lubię.

Nie tęsknię już za szkołą, zdecydowanie, bo to odpoczynek od niej w dużej mierze pomógł mi postawić się na nogi, wraz z faktem, że mój komputer wreszcie został naprawiony i mogłam podzielić się tutaj z wami tym, że jest u mnie dużo lepiej na zasadzie - patrzcie, wygrała z depresją! Jednak nie tylko! Najbardziej pomaga mi obecność mojej dziewczyny, która sprawia, że czuję się 2579645 razy lepiej niż kiedy jestem sama i ogólnie jest tak cuuudownie, że mam ochotę tańczyć, śpiewać i co to tam jeszcze. Wczoraj byłam z A. w galerii, wydałam kupę kasy, ale nie żałuję, bo świetnie się razem bawiłyśmy. Było super!

Pozdrawiam moją kochaną Nikolcię, która zaraz będzie to czytać i życzę jej milutkiego dnia. Serduszko
They think that we're no one - we're nothing, not sorry.
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)
 • LadyPropastia417
  Dodał(a):
  LadyPropastia417  
  Ranga:
  Nomad Dreamer **...  
  Data:
  cTeż cię pozdrawiam, gwiazdeczko Serduszko
  Widzieć cię tak szczęśliwą, i to jeszcze między innymi dzięki mnie jest najlepszym prezentem jaki mogłabym dostać, najcudowniejszym komplementem i perfekcyjną motywacją do życia, kochanie Serduszko
  Nas już naprawdę nic nie rozdzieli :')c
  Odpowiedz


Skocz do: