Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
koniec czerwca
30.06.2018
10:49
sobota 

Mam 21 lat i musiałam się zastanowić czy czerwiec ma 30, czy może 31 dni. Dzień dobry. 
Mogę być w sumie dumna z siebie, że wczoraj o 21 jednak zdecydowałam się usiąść do biurka i uczyć się z budo. Czwartek spędziłam bardzo beztrosko, o 18 byłam u R, i tylko dzięki temu, że nagrałam jakiegoś snapa wiem, że koniec imprezy był szybko, po 20 już nie ogarniałam, a wydawało mi się, że było po północy. Byliśmy w trójkę z jego kolegą, zrobiliśmy sobie imprezę z paleniem i piciem zbyt mocnych drinków. No.. to był mój pierwszy raz, ale nie żałuję oczywiście. Przecież postanowiłam sobie, że moja bucket list będzie bogata w najdziwniejsze rzeczy, no, także dragi mogę sobie odkreślić. Tak sobie siedzę w salonie teraz, w moim domku i myślę, że przeżyłam naprawdę fajny wieczór, oglądając Nigdy w życiu, i słuchając rano przy śniadaniu soundtrucku z tegoż filmu. Sprawiłam to jednym swipem w prawo, niecałe 3 miesiące temu. Niesamowite, prawda? 
Wróciłam wczoraj do domu przed południem, ale przespałam cały dzień, wieczorem leżałam sobie z książką na tarasie i gapiłam się od czasu do czasu w ten piękny widok, droga wojewódzka i pędzące auta. Pomyślałam sobie, że mieszkam w przepięknym miejscu i jestem za to wdzięczna. Odpoczęłam. Wieczorem udało mi się pouczyć. Dopiero po 24 godzinach przestało mi się kręcić w głowie : )

Obudziłam się po 10 godzinach snu. Na śniadanie poćwiczyłam jogę, teraz piję kawę i mam też ryżankę, ale jakoś nie mam chyba jednak ochoty. Dzisiaj muszę mocniej przysiąść do budo, wieczorem chyba spotkam się z Karoliną, jutro znów będę się uczyć, a wieczorem jadę do Gabi, pójdziemy razem na kolację do Veganic i na mszę do Dominikanów. Planujemy na jesień zapisać się razem do jakiejś wspólnoty, ciekawe co z tego wyjdzie. 
Muszę zacząć oszczędzać w sumie. Mama twierdzi że nie wyżyję bez pracy, jak będę mieszkać w Krk. No, cóż. Jakoś dam radę.

Wiem że to przypadek, nic nie warty i w sumie.. ale T wstawił zdj na ig, bo jest w Stanach u siostry, był w muzeum i wstawił zdj słoneczników Van Gogha. No.. tych samych, które zreprodukowałam i miałam na moim starym ig. Tych samych, które miałam w planie dziarać. 
aaaaaaaa

kurwa
Dlaczego jestem tak nerwowa?

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)
 • milowylass
  Dodał(a):
  milowylass  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  chciałabym wierzyć że to wszystko to tylko zwykłe "przypadki" -_-
  Odpowiedz


Skocz do: