Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 3 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
imieniny/pataf
30.01.2017
19:13

Cześć, mam dzisiaj imieniny.  Serduszko Lubię tą datę. Zaczyna mnie brać na wspominki dwa lata wstecz, czekaj, nie.. to już.. 3 lata wstecz :O Fajny to był dzień, ciekawe, że czasami szczegóły sprawiają, że zapamiętujemy dni na długo. 
Styczeń dobiega końca. A przedwczoraj świętowaliśmy Nowy Rok. Jak to się dzieję, hm? Jeszcze 11 razy i będzie kolejny Sylwester. To strasznie niepokojące, że "najlepsze" lata mojego życia pędzą tak szybko. Czas praktycznie przelatuje przez palce i dobrze by było trochę zwolnić i zacząć żyć. 
Studia wykańczają. Niby mamy wolne, egzaminy w następnym tygodniu, ale ale.. i tak dzisiaj musiałam jechać oddać jeden projekt, jutro muszę jechać poprawić coś tam i oddać plakat no i w środę też oddać projekty  Dodgy jednym słowem nie dają żyć. A kiedy się będę do tych egzaminów uczyć ktoś mi powie? W sumie może teraz sobie odpalę prezentację i poczytam trochę? Pasowałoby. Plan na jutro to jechać rano z M do krk, jechać oddać plakat, iść do dziekanatu po krótki warunek (kill me) a o 17 idę do Magdy na noc, pewnie będzie jak zawsze fajnie UśmiechA potem zobaczymy. oby zdać Smuteczek

ten weekend był w całości jednym z lepszych. Też tak macie czasem, że dzień który przeżyliście był tak mega mega, że chcielibyście przeżyć go jeszcze raz? Na pewno. Wtedy pomyślcie, że będzie jeszcze wiele  takich dni. To pociesza. I ja znowu miałam taki dzień, a właściwie 3 dni. Właśnie uświadomiłam sobie że to był najlepszy w moim życiu weekend, po chyba najcięższym w życiu tygodniu....  Uśmiech Uśmiech Serduszko  okej, już widzę, że na fajne życie trzeba sobie zapracować. 

Piątek był ogólnie spoko, na matmie tylko dowiedziałam się o ocenach i koniec, pouczyłam się z Magdą, byłam z M na bubble tea i na pierogach Serduszko w sobotę mogłam w końcu wyluzować w piżamie ( napisałam tutaj) a potem byłam z M pobiegać, pooddychać słońcem.. i spędziliśmy cały dzień u mnie, z pizzą, winem i filmem Uśmiechno a wczoraj byliśmy na kawie, na La la land i na kolacji... rynek nocą w niedziele jest strasznie spokojny.. było tak romantycznie. Byliśmy na chwilkę w Loccitane... uwielbiam te zapachy.. Serduszko wszystko wczoraj było takie dziwne. Jak wsiedliśmy do auta, to wiecie co akurat było w radiu? Shape of you.. nie wiem.. może jestem dziwna, ale wszystko wydawało się strasznie.. magiczne, romantyczne i piękne. 

Dziś też nie było źle, ale z doświadczenia zeszłego tygodnia myślę, że muszę popracować ciężej żeby dostać za to wspaniały weekend.  


no. 


a jak wam życie lepi? zwolniliście już, czy robicie rozpęd przed sesję? Uśmiech

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 3)
 • Rose_Belle
  Dodał(a):
  Rose_Belle  
  Ranga:
  terencjo ***..  
  Data:
  To spóźnione wszystkiego naj z okazji imienin ^^
  Nie mogę uwierzyć, że już trzeba było przełożyć kartkę w kalendarzu, a mam świetny kalendarz Uśmiech
  Ja raczej już dawno nie miałam super dnia.
  Odpowiedz

 • Malinowa_512
  Dodał(a):
  Malinowa_512  
  Ranga:
  Adept **...  
  Data:
  zdecydowanie sesja, ale jak będę działać, może też mnie spotka magiczna nagroda?Uśmiech
  Odpowiedz

 • Choco.vita
  Dodał(a):
  Choco.vita  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Wszystko dobrze. Wymyślam sobie problemy cały dzień... nie wiem po co. Wszystkiego najlepszego w dniu imienin Uśmiech powodzenia na egzaminach Uśmiech
  Odpowiedz


Skocz do: