Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
achilles /M
A więc znowu lato. Gęste róże, Stasiuk i kryzys egzystencjalny - całe towarzystwo już tu jest. Przyprowadził mnie tu wykolejony zbieg okoliczności i fakt, że wszystkie dostępne testy diagnostyczne stwierdzają mi ciężką depresję, co odrobinę mnie bawi. Wczoraj na ścianie odrapanej kamienicy zobaczyłem graffiti: 'nie jem, by pisać'. Więc nie jem i piszę nocami na balkonie. Wieczorem pachniało dymem z ogniska, a mnie roiło się, że to wiosna. Cały dzień pod ciężkim kocem urojeń; wygląda na to, że zatoczyłem piękne, podręcznikowe koło i wylądowałem w dwa tysiące dwunastym roku. A fakt pisania tutaj może okazać się po prostu ostatnim gwoździem do trumny. Jestem trochę na siebie wściekła, trochę dumna, strasznie sobą przerażona. Niecałe cztery miesiące i udało mi się rozebrać swój umysł na części pierwsze, zdemolować całe to misternie zbudowane miasto na piasku i dotrzeć do g ł ę b i. A to, co z niej teraz wyłazi, fascynuje mnie w sposób bliski temu, jak dzieci fascynują potwory morskie.

Jeśli ktokolwiek tutaj przechował w swojej czaszce wspomnienie tej fatamorgany zwanej mną - miło Cię widzieć.

be done with this now
and jump off get off the roof
can you hear me, Achilles?
i'm talking to you
Miraclle
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 3)
 • Miraclle
  Dodał(a):
  Miraclle  
  Ranga:
  Stara Gwardia **...  
  Data:
  Nic nie indukuje mi takiego egzystencjalnego zdziwienia, jak fakt, że istnieję w głowach innych ludzi. Szczególnie obcych ludzi, po tylu latach. Ale jeśli chcesz wiedzieć, to do zalogowania się skusił mnie fakt, że odwiedziłaś mój profil w tym miesiącu. Zaciekawiło mnie, jaka reprezentacja mnie mogła w ogóle przetrwać.

  Cóż, w moim przypadku nie testy internetowe, tylko diagnostyczne z prawdziwego zdarzenia, jak Beck i MMPI-2, plus kryteria DSM-5. No i też diagnozują mi więcej niż tylko depresję.

  Ja pamiętam 2012. i 2013. tak wyraźnie, że ciężko w to uwierzyć. Do niedawna pamiętałam je niemal dzień po dniu, ale wspomnienia trochę zblakły, odkąd przestałam obsesyjnie do nich wracać.
  Odpowiedz

 • undoubtedly
  Dodał(a):
  undoubtedly  
  Ranga:
  Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
  Data:
  Cześć i czołem. Dawno Cię tu nie było! Tęskniło mi się za Tobą, zastanawiałam się nawet, co tam i jak leci.

  Testy diagnostyczne lubią płatać ludziom całkiem często wielkiego figla. Często u mnie stwierdzają różnorakie zaburzenia osobowości, oraz złowrogo brzmiący autyzm. Najbardziej zastanawiam się nad testami stwierdzającymi borderline - nad nimi akurat lubię usiąść na dłużej, popijając poranną kawkę. Nie ma to jak dostać diagnozę internetową borderline w trakcie popijania kawusi i zagryzania smutków batonikiem czekoladowym!

  Też często piszę, głównie fanfiki (wstyd!) - ostatnio jednak wena znowu powiedziała mi szydercze 'cześć, żegnaj!' i raczej zbyt szybko do mnie nie wróci.

  Chciałabym wylądować w 2012 - a właściwie pamiętać cokolwiek z tego okresu. Łapię czasem skrawki drobnych wspomnień, ale rzadko, bardzo rzadko udaje mi się je w pełni uchwycić i zatrzymać przy sobie.
  Odpowiedz

 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  Miło, pamietam!
  Odpowiedz


Skocz do: