Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zbuduję ci dom/patafian
30 maj 2017
19:20


Po pierwsze - chwalę się.  Znowu odkryłam super polski zespół - Bitamina, jeśli ktoś ma ochotę, może sobie teraz włączyć, ja słucham cały dzień, teraz też. Zrobiłam sobie late, choć nie powinnam. Burza i deszcz za oknem. Już w sumie późno, w sumie powinnam się uczyć, ale mam jutro na 13 dopiero, więc powiedzmy, że mogę dzisiaj posiedzieć dłużej. Boję się jutra, kolos z mechaniki. Moge nie zdać, nic się nie stanie, ale lepiej zdać w pierwszym terminie niż nie, prawda? 

Piszę, bo w moich tinderowych znajomościach też się dużo dzieje. Nie osądzajcie mnie, obecnie piszę z 4 chłopakami. S, ten pierwszy, T, z którym się spotkałam, P, z którym w sumie tylko piszę na snapie i wczoraj poznałam T. Okazało się że mamy toćka w toćkę identyczny gust muzyczny i też studiuje na tej uczelni co ja, dzisiaj chciał mnie stalkować xD Ale w sumie Stało się tak tylko i wyłącznie dlatego, że S przestał sie odzywać, myślałam, że ma wyrąbane po całości, więc cóż, ktoś inny do mnie napisał to odpisałam. A dzisiaj... 
ja nie wiem co się dzieje, nie dość że pisze do mnie już chyba 4 dzień z rzędu, gada nam się super, to jeszcze jak mu napisałam o tym jutrzejszym kolosie, to powiedział, że jego kolega to miał i że napisze do niego i da mi jakieś notatki, materiały, zadania. Haha.. nawet nie wiem jak to opisać. Mega miłe zachowanie. No i co ja mam sobie myśleć? Eh... tak to jest, ciężkie życie. Miło mi, miło. A co będzie dalej to się okaże. Musze się skupić teraz. Uczyć. DAM RADĘ. 

pioruny trzaskają, deszcz dudni

koniec notki

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 0)

Skocz do: