Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 1 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
you look happier now
24.09.2018
17:55
poniedziałek


Dzień dobry. A w zasadzie już chyba dobry wieczór. Chociaż jeszcze jasno na polu, dzień już od dzisiaj krótszy od nocy, co mnie na prawdę cieszy. Lato się skończyło, wrzesień dobiega końca, ja wydostałam się z tych wrześniowych tarapatów. Egzamin zdany, w prawdzie za trzecim podejściem i po kilku mini zawałach, ale zdany. Zaliczyłam też kilka małych podróży pociągiem w piękne zakątki Polski, jeszcze wtedy było ciepło, te kilka dni temu. Teraz jest zimno i dżdżyście, jak na jesień przystało. Bardzo intensywne miałam te tygodnie, cały czas praca/uczelnia/wyjazd/praca/pracaa, wróciłam do domu, a przede mną kilka ostatnich dni tutaj, przeplatanych pracą oczywiście. Powoli zbieram moje klamoty i przeprowadzam się w tym tygodniu. Ciesze się/nie cieszę się. Wszystko ma swoje plisy i minusy, plusy są mi znane i chociaż chciałam już dawno i chcę nadal się wyprowadzić to coś w samym środku mnie każe mi popłakiwać co jakiś czas. Popłakuję sobie nadal. To w pracy, to w tramwaju, to przy kolacji. Podczas mycia zębów, podczas sprzątania, biegania i przed snem. Najbardziej boli mnie pusta poduszka obok mnie, szczoteczka, której używam tylko ja, a kiedyś była na nas dwoje. Nie przeszło mi i wiem, że albo muszę mocno wierzyć, że kiedyś naprawdę się odkocham, albo że kiedyś wrócimy do siebie. 
Musze uporządkować. Pod koniec tygodnia jadę chyba jeszcze na chwilę w Tatry, ostatni raz w sezonie wakacyjnym, tak, na pożegnanie pięknego lata i na dobry nowy rok. 
Dobrze będzie się przejść, pooddychać i pomyśleć. Chociaż może nie powinnam myśleć za dużo, bo nic mi z tego, a oczy już mocno wypłakane. 

A może muszę myśleć o tym żeby się skupić na nowym początku? Nowy rok, nowe miejsce do spania, nowe zajęcia, nowy chłopak. Wiem że będę czuła trochę ciepła. 

Może jak będę mniej przebywać w moim pokoju, będę spać w innym miejscu, może.. mi przejdzie. A może nie

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)
 • milowylass
  Dodał(a):
  milowylass  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Zobaczysz że to będzie najlepszym początek i szansa jaka mogłaś sobie daćUśmiech
  Odpowiedz


Skocz do: