Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
why? /pataf
sobota
28.01.2017 10:21

Hej! Sobota, wolny dzień w końcu. Taki na prawdę wolny. I żyję też powoli. Jeszcze w piżamie, co normalnie się nie zdarza o tej godzinie, nawet w sobotę! 
Ferie, cały miesiąc. Wyłączając to, że trzeba będzie napisać 3 egzaminy, w zasadzie 2 bo 1 ustny (kill me Confused) Ehm. Oceny na koniec? W miarę do przeżycia. Z matmy mam czwórki i piątkę xD (matfiz mnie wychował).  Oprócz tego, że mam jeden krótki warunek, bo jestem debilem z budownictwa. Ale muszę, jakoś dam radę i przeżyję. Dzisiaj zrobiłam sobie maseczkę na włosy, w końcu robię coś dla siebie. Cziluję, potem chce iść pobiegać, bo już wczoraj energia mnie roznosiła.. Oj.. znalazłam wczoraj na spotify przez przypadek tak świetną przeróbkę "Toxic" Britney, aaaaaach.. nogi mi się same ruszają. 
Także tak.  Poogarniam sobie co nieco, chciałabym jechać do kina na La la land. No wiem, wiem.. nie moje klimaty, ale chcę z ciekawości zobaczyć. Byłam w tym miesiącu już na Sing i na Powidokach, zastanawiam się nad założeniem karty Unlimited, bo serio lepiej bym na tym wyszła xD. Ale muszę się zacząć bardziej pilnować z wydawaniem kasy. 
Piękny dziś dzień, wiecie? Słońce, w końcu widać niebo, nie musze jechać do Krakowa dusić się tym smogiem.. No. 


Chciałam powiedzieć, że.. że.. miłego dnia, trzymajcie się Serduszko

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 2)

Skocz do: