Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
urodzinowo
Music 
elo ziomy!Dzisiaj urodziny kolerzanki Rose_Belle - na wypadek gdyby ktoś nie zauważył, co na głównej wisi - i z tej okazji stwierdziłem, że w pakiecie życzonka+prezent+szampan kwiatki czekoladki - zadedykuję jej kawałek muzy. :=] 
Jako że wszystkie kawałki muzy ze swojej muzoteki już do tej pory wykorzystałem na starym brawie (nie licząc tych nieudolnych podejść do poważnego, co się zowie, tworzenia kompozycji, do których wstyd się publicznie przyznawać), to pozwoliłem sobie sięgnąć do archiwów cokolwiek bardziej utalentowanych muzyków i zapodać utworek Maxsofta, a konkretnie remix evergreena "Forever Young" Alphaville, recorded in Gniezno, 14 III 1996, rave version composed by Maxsoft, vocal by interactive. Produkowane oczywiście na Amidze. 
Muza co prawda nie moja, ale filmik już mój - bo ze zdziwieniem stwierdziłem, że brak go na youdupie, i musiałem wrzucić samemu.. Mam nadzieję, że nie okaże się, że znów coś przez to naruszam, bo by mi chyba zawiesili konto. :=[ Jak ktoś chce oryginał, to jest np. na amp.dascene.net.

No to narka, spadam na obiadek. 
I na koniec jeszcze raz sto latek, pomyślnego wydania książki i spełnienia marzeń (i żeby zawsze na ich miejscu były jakieś nowe) dla jubilatki.

Co tam u Was.Hold the line, I'm on my way to make things right,
Even though it's hard to reach that satellite!  \o/
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)

Skocz do: