Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ten dzień to tylko chwila /p
22. 11. 
20:49


jakieś mniej więcej 2 godzin później. ja. wróciłam najbardziej zmęczona na świecie, bolała mnie głowa, boli trochę nadal, ten dzień był okropnie ciężki, migrena, eh. nawet nie umiem pisać. nic nie zrobiłam, wróciłam o 19 zdechnięta, dosłownie. teraz już siedzę pod kocykiem, z melisą, wykąpana, gotowa żeby wam napisać. 
uwaga

ten dzień byłby najfatalniejszym gdyby nie jedno. gdybym wczoraj wieczorem przypadkiem nie zdecydowała kliknąć "wyślij" na snapie. 

ale wysłałam. i dzisiaj rano jeszcze zła trochę, bo nie wiedziałam, czy może zapomniał w sumie o mnie, czy pamięta ale w sumie już mnie nie lubi, albo ma wyjebane po całości co ze mną. bałam się. braku reakcji chyba najbardziej. ale reakcja była. dwa snapy, na jednym zielone światła uliczne 


już się bałem że nigdy tego nie napiszesz
<przypadkowa symbolika zielonych świateł>
Oh mój Boże. 
.. 
nie wiem co napisać. jestem szczęśliwa Uśmiech))))) cholera! tak bardzo mi ulżyło. tego potrzebowałam. odezwać się. i normalnie gadać. oh, popisaliśmy chwilę, w sumie to cały dzień.  
było jak dawniej. 
Booże, właśnie tego potrzebowałam. Po prostu kontaktu. Po prostu dostać od niego snapa. Może jestem nienormalna i niestabilna emocjonalnie, ale trudno. Przynajmniej jest lepiej niż było. I cieszę się że tak jest. Niech sobie tam będzie z kim chce, ja go nie ruszę na pewno. Nie będę nikomu nic psuć, daleko mi do tego.
Nie mniej mam ochotę się z nim spotkać. To straszne, ale po prostu pociąga mnie ten człowiek cholera. I to wszystko przez niego, przecież zawsze byłam taka grzeczna. Zepsułam się. I nie przeszkadza mi to. ej, młodzi głupi. i dobrze. co ja poradzę, taka jestem już. nie widzę chyba niczego złego w tym. młodość się rządzi swoimi prawami, eh. napisał że trzyma dalej dla mnie to piwo i wypijemy je kiedyś na pk. zrobił. no. chodźmy. chodźmy się najebać, najlepiej w miejscu publicznym. i pieprzyć.
od rzeczy.


ach.będzie zabawnie. 
wiem to.

intuicja mi tak śpiewa

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 2)

Skocz do: