Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 4 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
tak o /pataf
28. 08. 2017
18:10

Nie uwierzycie, ale słucham sobie TAK O. cały album zresztą.. no.. siadł. Dziwne, ale podoba mi się. Ta piosenka jest piękna. 

Dzisiaj znowu się spotkaliśmy. Boże. Akcja trwała 10 minut, a mogłabym zrobić z tego cały film. Jechałam dzisiaj busem po 6, pierwszy raz od dawna tak wcześnie. I kto wsiadł na następnym przystanku? Tak. On. No ale, wsiadł, usiadł gdzieś z tyłu, a ja z słuchawkami w uszach, usnęłam, nawet nie myślałam o tym. Ale okazało się, że wysiedliśmy na tym samym przystanku. Szedł za mną. Stał za mną na światłach na przejściu. Czułam to. Biegliśmy razem na tramwaj, wsiedliśmy różnymi wejściami, ale kilka przystanków później wysiadło sporo ludzi, więc między nami była przestrzeń, widziałam go dobrze. Widziałam też, że on mnie widzi. Uwielbiam to uczucie kiedy patrze gdzieś i czuje wzrok na sobie, a kiedy wtedy kieruje wzrok na niego, on go odwraca. Ta milisekunda kiedy patrzymy na siebie. Achhhh... made my day. Tak, dalej jestem napaloną nastolatką. Ale nie chce mi się już z tym walczyć. Wysiedliśmy na jednym przystanku, koniec. Tada.. 

okej, wpadłam tylko, żeby to napisać. Żegnam w rytmie taco, idę ćwiczyć, czy coś. 

Love!

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 4)
 • Rose_Belle
  Dodał(a):
  Rose_Belle  
  Ranga:
  terencjo ***..  
  Data:
  Popieram Milvę. Tak teraz patrzę wstecz, do czasów szkolnych zakochań, to jest w tym coś magicznego. Tyle patrzenia, emocji, wstydu, myślenia i w ogóle. Teraz dawno się już tak nie czułam.  Czytałam Twój post i miałam wrażenie, że czytam jakieś romansidło Uśmiech Kartka z harlequina, autorstwa Patafianka Tongue
  Odpowiedz

 • Choco.vita
  Dodał(a):
  Choco.vita  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Lubię jak o tym piszesz, mam nadzieję że będzie więcej takich wpisów Uśmiech to takie romantyczne i normalnie mam w głowie całą tą scenę Uśmiech
  Odpowiedz

 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  (28.02.2017, 19:27)Milva napisał(a): wiesz... wiele bym oddala za bycie czasem "napaloną nastolatką" Wink i w sumie miło mi się czyta  Twój post, bo jest w nim coś... beztroskiego. coś co mi powiedziało, że nawet poranna podróż busem/autobusem jest w stanie przynieść coś ekscytującego.

  Boże, dokładnie. A tak mi się nie chciało jechać tak wcześnie. Haha Uśmiech
  Odpowiedz

 • Milva
  Dodał(a):
  Milva  
  Ranga:
  Stara Gwardia ***..  
  Data:
  wiesz... wiele bym oddala za bycie czasem "napaloną nastolatką" Wink i w sumie miło mi się czyta Twój post, bo jest w nim coś... beztroskiego. coś co mi powiedziało, że nawet poranna podróż busem/autobusem jest w stanie przynieść coś ekscytującego.
  Odpowiedz


Skocz do: