Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
symfonia
12 09 2018
21:44

Cześć. Suche i bez emotki. Jestem zmęczona.. wykończona. Od czwartku praktycznie non stop oboziązki i bez odpoczynku. Praca, praca, praca, egzamin, którego nie zdałam, problemy w pracy. R na szczęście zdał ten swój. Ja we wtorek mam drugą szansę, jestem wkurw%a, bo chciałam miec to za sobą.
Wczoraj wieczorem po pracy poszliśmy z R na drinka, właściwie ja piłam, on jadł, bo wypił sobie wcześniej ze znajomymi, czym mnie wkurwił niesamowicie. Ehmm.. :c w każdym razie mój jeden drink nie był wystarczający po tak fatalnym i przegranym dniu, więc poszliśmy na mieszkanie, zrobiłam sobie kolejnego drinka i mood był już lepszy. 
Przyszedł Łukasz, był gdzieś na imprezie, w sumie zachowywał się praktycznie normalnie, oprócz tego "przytulić cię?" kiedy powiedziałam że ulałam. I oprócz tego, że znów zaproponował palenie jednego na pół na balkonie [r nie chciał]... 
nie wiem. nie chce. nie wiem nic. 
cholera. 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
dlaczego jestem tak nieogarnięta, moje wpisy są tak chaotycznie, palce mi się plątają i nie umiem pisac. Powinnam iść spać, chociaż jest wcześnie, byłam na takim szkoleniu po południu, znowu cały dzień w krk, jeszcze ta nauka. Jutro wstanę rano i będę wypoczęta jak nowonarodzona. Promise. 

Za duzo stresu ostatnio, szczerze mówiąc chciałabym już październik, zacząć od początku wszystko, nie bać się. Nie musiec nic załatwiać, nic robić. 

Jestem załamana sobą. W przeciągu kilku lat tak dużo się stało, tyle ludzi poznałam, tyle rzeczy robiłam po raz pierwszy, mam wrażenie, że to się stało za bardzo i za szybko. Chciałabym na chwilę być sobą z.. choćby 2012 roku.
Powtarzam się pewnie?

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 0)

Skocz do: