Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 4 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
spotkanie /patafian
24.02.2017
15:08Cześć moi drodzy.  Blush
Dzisiaj ostatni dzień ferii, tzn jeszcze weekend przede mną. Stwierdziłam, że nie będę siedzieć znowu w domu i pojechałam do Krk spotkać się z koleżanką z gimnazjum. Spoko nam się gadało, posiedziałyśmy prawie 3 godziny i poszłam na busa. Idę idę i co ja widzę. Przede mną jakieś 50 metrów idzie postać. Ubrana cała na czarno. (tutaj powiało grozą niczym z strasznej historyjki xD) 
Na plecaku tylko biały napis "nike". Tak. To był ON. Nie widziałam go,........... już dawno. Kurde, w tym momencie się zorientowałam, że przecież napisałam mu ostatnio ten komentarz na IG. (oczywiście nie do końca trzeźwa). Fuck. 
W każdym razie miałam jakieś 15 minut do busa, byłam pewna, że on też tym pojedzie.. Serce mi waliło jak nie wiem, tylko DLACZEGO? Oh, błagam. Poszłam najpierw do toalety zobaczyć jak wyglądam (wiem, jestem debilką). No i szłam tam na miękkich nogach. Świadomość, że wiem, że on tam będzie, że go zobaczę była okropna. Idę.. miałam nadzieję, że będzie już bus, więc usiądę szybko i mnie nie zauważy, albo że będzie stało dużo ludzi na przystanku i wmieszam się w tłum. NIE, oczywiście, nie. 
Było kilka osób, a on stał metr od nich z tej strony z której ja szłam. Więc nie dało się, żebym nie stanęła obok niego. Myślałam, że tam umrę. Czułam jego wzrok na sobie, ale nie spojrzałam na niego. Stanęłam dosłownie z 1,5 metra od niego, tak chamsko to wyglądało. Haha.. Miał słuchawki w uszach, ja też, staliśmy tak obok siebie i .. patrzyłam w drugą stronę. Zadowolona z siebie oczywiście. Potem szła jakaś tam dziewczyna, powiedział jej cześć, ona stanęła za mną.. I potem przyszła moja koleżanka, też nie powiedział jej cześć ani nic, a lubią(lubili) się. Przyjechał bus, ja już zapomniałam, że ten człowiek tam stoi, i wtedy stało się coś nieoczekiwanego. Odwrócił się do nas i przepuścił nas.  Idea Confused Śpi 

no.. tak.. tyle. Pewnie dla was to wydaje się nic, ale .. chyba tylko ja sama jestem w stanie się zrozumieć.. xD Jeśli o niego chodzi. 


Wiem, że moje zachowanie jest żałosne, że oczekiwałam, że... nie wiem.. że co? Powiedzcie mi dlaczego od tygodnia codziennie przed snem myślę o nim? Codziennie. Takie nowe hobby. 


No niepoważna jestem, wiem. 


Idę. Uśmiech

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 4)
 • Milva
  Dodał(a):
  Milva  
  Ranga:
  Stara Gwardia ***..  
  Data:
  No, kochana! z nami babami wszystko jest możliwe, niewykluczone, że to zauroczenie, którego nie dopuszczasz do głosu, ot co Wink
  Odpowiedz

 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  a weźcie... haha Uśmiech
  Odpowiedz

 • Choco.vita
  Dodał(a):
  Choco.vita  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Podoba Ci się, to nic dziwnego, że trzęsiesz się na jego widok Uśmiech może nie wyleczyłaś się ze starej miłości i to dalej trwa? Uśmiech
  Odpowiedz

 • milowylass
  Dodał(a):
  milowylass  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Chyba sama dobrze wiesz czemu myślisz Dodgy czasem jesteśmy chyba bardziej skomplikowane niz faceci :<
  Odpowiedz


Skocz do: