Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
słońce, maj /patafian
Aktualny czas: 16.05.2017, 17:46

Cześć. 
Nie wiem od czego zacząć. Nie przez to, że tak dużo mam do powiedzenia, a raczej przeciwnie. W sumie nie ma o czym pisać. Po prostu jakoś tak. Słońce, maj, a to kojarzy mi się z tym okresem 4, 5 lat wstecz. To bardzo słupie, nieistotne dzisiaj, ale tak po prostu siedzę sama w domu, przy tarasie. Słońce, zieleń wybuchła, pierwsze podrygi lata, można powiedzieć. 4 lata temu czułam to samo. Takie pierwsze chwile po przebudzeniu, kiedy jeszcze leżysz, jeszcze nie myślisz trzeźwo, jeszcze nie chce ci się wstać, ale odzyskałaś świadomość. I zaczynasz myśleć, że trzeba. 
Ale w sumie to nie ma planu, nic nie robię, cały prawie dzień spędziłam w domu, czuję się przeziębiona i nie mam ochoty na nic. Ciągle tylko jem, co jest złe, ale nie bardzo nad tym panuję. Chyba muszę zacząć. 
No kurde, no. 


Jeśli chodzi o S, to wczoraj nie rozmawialiśmy w ogóle. To znaczy tylko na koniec dnia wymieniliśmy kilka snapów, ale nie zaliczam tego do rozmowy. A za to dzisiaj napisał pierwszy, w prawdzie też na snapie, popisaliśmy tam chwilę, aż napisał na fb, że woli tutaj, no i pisaliśmy chwilę, czułam to jego postaranie Uśmiech to cudowne uczucie. I podoba mi się jak jest. Jak to wygląda. 

Wczoraj głupia ja... jak wracałam do domu, późno, słuchałam sobie takiej "naszej" muzyki i przeglądałam nasze rozmowy na fb. Takie stare stare. Kurde. Fajnie było. I jest. I raczej do niczego to nie zmierza. I podoba mi się właśnie to. Może dzisiaj jeszcze do niego napiszę, bo w sumie to ja też powinnam czasami jako pierwsza, a wcześniej nie mogłam gadać i tak urwałam. 

Także no, bardzo ciekawie nie? Wpis o tym że znowu tęsknię  za 2013, że rozmyślam o naszej znajomości i knuję co dalej. No. Ale tak to właśnie wygląda. Siedzę sama i to przez to. A ładnie na polu, i nawet ciepło i mogłabym wyjść, ale gardło mnie boli. 

Jak żyć, eh.. piszcie co u was lepiej 

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 4)
 • Dżej.
  Dodał(a):
  Dżej.  
  Ranga:
  Adept **...  
  Data:
  Podobno w maju najlepiej bierze, potwierdzam.
  Odpowiedz

 • undoubtedly
  Dodał(a):
  undoubtedly  
  Ranga:
  Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
  Data:
  Jak tam u mnie? Hm, od paru dni jest tak smętnie, że nie ma o czym mówić. Spędzam kupę czasu przed komputerem i przeglądam różne ciekawe (tylko chyba dla mnie) rzeczy. Ostatnio zainteresowałam się rysunkami Wiktora Striboga i ogólnie jego twórczością - gość jest po prostu genialny. Jutro mam terapię, której wręcz panicznie się boję, bo nienawidzę swojej terapeutki. Po kolejnej górze nieobecności wróciłam do szkoły i jakoś tam sobie radzę, ale nie jest jakoś bardzo świetnie.
  Odpowiedz

 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  (16.05.2017, 17:49)Dżej. napisał(a): Co u mnie? Przyjechałam do rodziców i korzystam ze słońca zalegając na leżaku, do końca tygodnia będę szczaskana na heban. Serduszko

  kurna, nie pomyślałam o tym, słońce wyszło, można by się rzeczywiście poopalać! tylko musze kupić filtry bo będę buraczkiem
  Odpowiedz

 • Dżej.
  Dodał(a):
  Dżej.  
  Ranga:
  Adept **...  
  Data:
  Co u mnie? Przyjechałam do rodziców i korzystam ze słońca zalegając na leżaku, do końca tygodnia będę szczaskana na heban. Serduszko
  Odpowiedz


Skocz do: