Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rzal i bul, i muza, i rzułw
eloelo

znowu się wyspałem niechcący i mi się nudzi, to sobie przyspamuję i tu.
Zajebista nutka, świeży numerek ziomali z wczoraj, jak lubicie retronutki, to wiedzcie, że nie istnieje nic bardziej ejtisowego niż ten gatunek:A jak nie lubicie, no to smuteczek. :<
Z doświadczenia wiem, że ludzie bywają dziwni i niektórzy nie lubią.

[Obrazek: macpariadka_nadmorzem50.jpg]

przy okazji wyleję tu żal swój. Albowiem muszę czekać 4 miesiące na wizytę u pani  dentystki! [Obrazek: fb_cry.png]

Wyobrażacież Wy to sobie?... To będzie najbardziej przygnębiająca zima mojego życia. Za oknem szarość, chłód bezlitosny, smutne wiatru zawodzenie. No ale przynajmniej nie spieprzyłem do końca szansy, by swój uczuć nie nazbyt natarczywie wyartykułować, bo wtedy to dopiero by było zawodzenie...  Choć zaiste, ciężko jest uczuć swój nie nazbyt natarczywie artykułować przed osobą, na widok której, mając z reguły na wszystko wyjebane, odczuwa się jedynie potrzebę paść bezwładnie na kolana i pod niebiosa boską jej urodę opisujące epitety poetyckie wykrzykiwać, a potem naprodukować stadko adminów i dentystek i ogólnie skoczyć w ogień i mieć przejebane... Póki co jednak pozostają noce spędzane na godzinnych sesjach hipnozy zdjęciem z galerii personelu.

Idę coś zjeść, to może mi się poprawi, bo już mi się zamulator włączył.  Potem poopierdalam się do południa, nutki zajebistej słuchawszy w loopie i w snach o pani dentystce się zanurzawszy.

Co u Was tam.
rzułw. 
[Obrazek: fb_turtle.png]

P.S. Podobno karma wraca, te rzeczy, więc jako że sam od pewnego czasu staram się kierować tą mądrością, to w związku z tym kciałem życzyć obecnym tu ziomom będącym w związkach, by były z nich zajebiście szczęśliwe. A tym niebędącym żeby sobie znalazły swój wymarzony, jeśli czują taką potrzebę, a jeśli nie czują, to niech lepiej nie szukają... bo dopiero wtedy życie staje się naprawdę zjebane.

P.P.S. Kcom mię zrobić ojcem chrzęstnym, lol. x| Czy ojcowie chrzęstni mają jakieś kościelne zobowiązania, typu spowiedź szczera? [Obrazek: emot_ke.gif] Mam nadzieję, że nie mają, bo nie chciałbym mieć pana księdza na sumieniu.
Hold the line, I'm on my way to make things right,
Even though it's hard to reach that satellite!  \o/
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 0)

Skocz do: