Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
przedświąteczno-browarowo-komando-nindżowo
Video 
hoł hoł hoł ziomy!


Zbliżają się święta (już trzecie tutaj), więc będę udawał, że piszę z tej okazji.. albo nie. Tak naprawdę to kciałem głównie rzucić filmikiem, gdyby ktoś potrzebował jakiejś alternatywy dla pisiontej powtórki z Kewina. Filmik powstały wczoraj zowie się Commando Ninja, jak widać na załączonym obrazku, i stanowi swoisty hołd dla kinowych produkcji lat 80-tych. Żeby się nie wysilać, to skopiuję opis ziomka z fejsbunia:

Ziomek z fejsbunia napisał(a):Zostawiam sobie tę perłę na świąteczny wieczór z małą szklaneczką whisky, do pomocy w walce ze śpiączką gastronomiczną.

Jeśli Was nie przekonuje sam tytuł, to ja nie wiem, ale generalnie to duży, godzinny ukłon dla lat 80tych. Szybkie przewijanie uderzyło mnie w głowę syntezą ery VHS, nawiązaniami do Predatora, Kickboxera, filmów ninja, gier z automatów, Rambo, cuda na kiju. Czego tam nie ma? Jest ziomek o nazwisku Kowalski, wyglądający jak mashup Super Mario i Giorgio Morodera, jest czerwony ninja w złotej masce z Nintendo Power Glove ™ na nadgarstku, jest oldskulowa muza, są syfiaste filtry rodem z taniej produkcji na ekranie, nawet głosy wybornie rozjeżdżają się z ruchami ustami.

Ręczę za zły poziom tej produkcji, choć nie wiem czy tak dobra, że aż zła. Stestuję pewnie w przeciągu czterech dni.

Ja jestem świeżo po seansie i od siebie dodam, że akcenty z Kevina również znaleźć tam można. :] Za to wbrew moim początkowym oczekiwaniom oraz opisowi z cda.pl komedii to w tym wiele nie uświadczymy - nastawiałem się na coś bardziej w stylu Kung Fury, a wyszło lekkie kino akcji z równie lekkimi elementami parodii, które do Kung Fury przyrównania nie ma, bo jest z innej kategorii. A może to tylko ja nie kumam większości nawiązań do produkcji z tamtej ery? ¯\_(ツ)_/¯ Enyłej - jak ktoś ma wolną chwilkę , to obejrzeć dla odprężenia nie zawadzi. Soł:


I to wsjo. Wesołych Świąt bajdełej, bo przed świętami nie wiem, czy tu jeszcze zajrzę.

No to dobranoc i [Obrazek: rebus.jpg]

i Co Tam U Was.

P.S. Jak być może ktoś z Was swym bystrym okiem spostrzegł, ostatnio na browarze zaczęły bruździć spamboty. Aktualne zabezpieczenia antyspamerskie niestety wystarczające nie są i mimo że na nagły przypływ nowych-starych bywalców liczyć już nie należy, to dobrze by było w jakiś sposób kolejnym śmieciowym wpisom zapobiec. Może zajmę się tym w okresie poświątecznym. A w ostateczności zawsze można włączyć dodatkowy wymóg moderatorskiej aktywacji kont, więc spoko wodza.
P.P.S. Gdyby ktoś życzył sobie w prezencie pod choinkę coś w stylu prywatnego działu na browarze (bez dostępu dla niezalogowanych lub z wejściem tylko dla określonych ludków), to proszę krzyczeć.
P.P.P.S. x)
[Obrazek: rampampampam.png]
Hold the line, I'm on my way to make things right,
Even though it's hard to reach that satellite!  \o/
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 7)
 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  cto ja dziękuję, za możliwość pisania tu. Winkc
  Odpowiedz

 • snajperx
  Dodał(a):
  snajperx  
  Ranga:
  Admin  
  Data:
  cpo prostu takie nieodparte wrażenie zwykle odnoszę, czytając komentarze Twe. Przez neta czasami trudno jest wyczuć intencje drugiej osoby. Więc skoro mówisz, że to wrażenie jest mylne, to przyjemna niespodzianka na koniec roku spotkała mię. 
  Miłego pisania w takim razie.c
  Odpowiedz

 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  cJakiej krytyki, jakiego sarkazmu ty się dopatrujesz w tym co ja piszę? :.) No i niestety, nic nie wiem na ten temat. Znałam stąd może 4 osoby. Ja raczej żyję w swoim świecie, a jestem tutaj po prostu z sentymentu. No i wygodnie mi tu pisać, za co ci chwała, że mam taką możliwość.c
  Odpowiedz

 • snajperx
  Dodał(a):
  snajperx  
  Ranga:
  Admin  
  Data:
  cCzyli tu jesteśmy zgodni, bo ja również nie wiem. Może po prostu dojrzeli do etapu, w którym przeszłość oddzielana jest grubą krechą. Albo może jednomyślnie trzeźwo stwierdzili, że to se nevrati. Powiem Ci, patafianie, że w historii było już trochę prób wskrzeszania trupów i niejedna kończyła się tak samo - czy tyczyło się to grup społecznościowych, zespołów muzycznych w zmienionym składzie czy programów telewizyjnych. Jak np. zespół Kombii. Albo jak Z archiwum X, które było serialem kultowym, a po latach nawet mimo tej samej obsady i reżysera wyszła miękka kupa z oglądalnością o tendencji spadkowej.

  Tak czy inaczej, jeśli już posuwasz się do krytyki, to wiedz, że plucie sarkazmem niczego konstruktywnego do tematu nie wniesie. Za to naprawdę z chęcią poznam Twoją teorię tłumaczącą rezygnację ludzi z uczestnictwa w życiu tego forum. Bo wydajesz się coś na ten temat wiedzieć, a że przyczyną ich eksodusu było dodanie jakiejś funkcji do forum - w tym śladów logiki ciężko się dopatrywać.c
  Odpowiedz

 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  cMyślę że mogłoby się rozwijać, gdyby były opcje takie jak ta. Wydaje mi się, że sporo osób zrezygnowało z pisania przez to że każdy sobie tu właził i czytał wszystko jak leci. No nie wiem.c
  Odpowiedz

 • snajperx
  Dodał(a):
  snajperx  
  Ranga:
  Admin  
  Data:
  crównież uważam, iż korzyści płynące z takiego podziału są tutaj niemożebnie atrakcyjne, patafianie. Jednak trzeba jakoś udawać, żę forum się rozwija. masz swoje propozycje lub jesteś innego zdania, to chętnie się z nim zapoznam, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom większości.c
  Odpowiedz

 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  cOh, ja bym prosiła bardzo o taki dział prywatny!!! to będę tu włazić jeszcze więcejc
  Odpowiedz


Skocz do: