Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poka listę
Jak na brawo to mamy coś mało tematów o muzie. Co tam sobie obecnie słuchacie w wolnym czasie? Podzielcie się swoimi playlistami!

Ja ostatnio kompletuję rocklistę '80-90, w czym pomaga mi słuchanie antyradia [/reklama]. Z ciekawszych wyłowionych kawałków: "Epic" Faith No More. Pamiętam, że mając latek parę i nie do końca kumając, o czym jest piosenka, to była moja ulubiona nutka na emtiwi. :p I przez tyle lat ta melodia chodziła mi po głowie... Ktoś z jutuberów trafnie określił klip komentarzem: "This is the most 90's thing I've ever seen".

Z pozostałych: "Bo jo Cie Kochom" norweskiej grupy De Press (ciekawostka: frontman zespołu nie ma 3 palców u lewej ręki).
Hold the line, I'm on my way to make things right,
Even though it's hard to reach that satellite!  \o/
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 4)
#4
Ja ostatnio zakochałam się w polskiej muzyce. Gatunkowo różnie, ale muszę przyznać, że moje serce skradł rap, tak, ja też się tego po sobie nie spodziewałam. Uśmiech Łona i Webber - absolutne miejsce pierwsze, za wszystko, za całokształt i nie wiem czy bardziej lubię Tych panów czy ich muzykę Uśmiech A na równi z nimi Holak, cała jego osobowość i twórczość, calutka, uwielbiam. W sumie to cała Alkopoligamia - wszystko to, uwielbiam ostatnio!

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
#3
(02.05.2017, 22:45)suffering napisał(a): O, ONE OK ROCK, kocham. Byłaś na koncercie w Warszawie rok temu? Uśmiech

Niestety nie byłam - mam do Wawy trochę daleko. Niemniej jednak uwielbiam ten zespół. Poznałam go dzięki koreańskiej grze muzycznej - Osu.
Moje ulubione utwory to Riot, Keep it Real, Yume Yume, Et Cetera i właśnie dzięki grze poznane No Scared.
'When I am king, you will be first against the wall
With your opinion which is of no consequence at all.'
Odpowiedz
#2
O, ONE OK ROCK, kocham. Byłaś na koncercie w Warszawie rok temu? Uśmiech

Jeśli o mnie chodzi to najczęściej słucham Tokio Hotel. Wiem, że większość ludzi od razu złapie się za głowę słysząc nazwę zespołu. Nie da się ukryć, że dla większości słuchanie TH to po prostu siara, a wokalista to pedał przecież. Albo baba, bo się maluje! Ale te czasy już minęły, zespół strasznie się zmienił- zwłaszcza jeśli chodzi o brzmienie. To zmiana o 180%, trudno w nich rozpoznać to stare Tokio Hotel. Właściwie to bardzo lubię wszystkie ich albumy (chociaż do "Kings of Suburbia" ciężko było mi się przekonać) ale w marcu premierę miał ich najnowszy album- Dream Machine, jestem po prostu zakochana w tej płycie i polecam wszystkim. "Boy don't cry", "Stop, babe", "Elysa", "Dream Machine", "Easy"- ciężko mi nawet wybrać jedną piosenkę, którą mogłabym polecić!

ONE OK ROCK- Co prawda nowy album to dla mnie spore rozczarowanie, prawie w ogóle go nie słucham (chociaż bardzo lubię np. Bedroom Warfare Serduszko) ale wciąż bardzo ich lubię, ich starsze albumy są po prostu świetne. Serduszko

No i moje ostatnie odkrycie, KAATO- zakochałam się od pierwszego usłyszenia. "Guilty go free", "High time",- miodzio.

Jako, że jestem totalnym tumanem jeśli chodzi o wstawianie tutaj jakichkolwiek filmików itd, to sobie odpuszczę. Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna osoba, która posłucha chociaż jednej piosenki, którą poleciłam XD
Odpowiedz
#1
Nie mam jednej stałej playlisty, bo mój gust muzyczny bezustannie się zmienia.
Poniżej utwory, które ostatnio podobają mi się najbardziej i mi często towarzyszą:

+ wszystkie utwory One Ok Rock i Comy. Uśmiech 

Generalnie najczęściej słucham Marii Peszek i japońszczyzny. xD
'When I am king, you will be first against the wall
With your opinion which is of no consequence at all.'
Odpowiedz

Skocz do: