Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 3 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
omen /patafian
Rainbow 
02.04.2017
13:36 niedziela


Dzień dobry moi drodzy!
Dzisiaj moje urodziny. Dwudzieste. Ach.. Piękna cyfra, w końcu, może trochę żal tych nastek, ale trzeba iść do przodu, czasu nie zatrzymamy. A zresztą nie chcę zatrzymywać, wręcz przeciwnie. Niech już będzie wieczór, niech już będzie coś więcej. Siedzę i jak głupia czekam aż napisze. Uśmiechwczoraj pisaliśmy do późna, niestety ciut wypiłam i zbyt odważnie mi się pisało. Eh. Rano napisał tylko z życzeniami, ale ja nie pociągnęłam tematu i od tamtej pory się niecierpliwie i nerwowo zerkam na messengera, czy nie napisał. 
Jest dostępny. Napisz napisz napisz! Ja pierwsza nie chcę. Wink
Ogólnie czuję się okej. Zmieniłam sobie pościel w pokoju, siedzę i pachnę. Nic nie robię, nie mam w sumie co. Spałam znowu nie całe 5 godzin.  Niech jeszcze raz ktoś powie, że weekendy są od wysypiania się. Ja mam chyba na odwrót, w tygodniu śpię 7 minimum, w weekendy jestem zombi. 

Co by tu zrobić, co by tu zmienić? Jak już mam dwadzieścia lat to może by tak zmienić coś w .. z włosami, w wyglądzie, może zaczne się inaczej ubierać? Może będę bardziej classy, poważna jak większość dziewczynek na architekturze, codziennie w marynarce i z diamentowym zegarkiem.. eh,. ;________; może przeciwnie? Może zacznę z powrotem nosić plecak? Może powinnam schudnąć? Zdecydowanie. 


yey.. 

tak ciepło i przyjemnie. 
niech mnie ktoś zabierze na spacer.. (rozmarzona) 


buziak

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)
 • milowylass
  Dodał(a):
  milowylass  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Z tym messengerem to jakim czytała o sobie sprzed kilku miesięcy albo nawet zostało to do teraz :O
  Odpowiedz


Skocz do: