Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
nie
2 czerwca 18
22:46

patrze przez mgłę.

nie wiem co mi jest? Co znowu... ? dlaczego postanowiłam usiąść w pokoju, otworzyć bravo i poprzeglądać wpisy z listopada? dlaczego drugi jaki otwarłam był o tym, że jeśli to czytam i jest wiosna, to mam się cieszyć z tego że przynejmniej jest ciepło i są kwiatki, bo tam, w jesieni, była czarna mgła i ogólnie ciężko. Nie mogę oddychać.Dławię się. Czuję się wyniszczona. Mam oczy spuchnięte, znowu. Chusteczki porozwalane dookoła. Bajzel. 
Chciałam. Było już ok. Poczułam się szczerze szczęśliwa. Poczułam że nabrałam dystansu. Że się uwolniłam. Ale to nie jest prawda, jeśli zdarza się taki wieczór jak ten. Jestem skazana na to. Stało się, nie zmienię tego. Nie wrócę w czasie, żeby to naprawić, zmienić decyzję, postanowić powiedzieć. Otworzyć się. Gdybym umiała wtedy. 

ale nie umiałam. bałam się odezwać. zaproponować coś, zmienić temat, powiedzieć że czegoś nie chcę. zgadzałam się na wszystko w milczeniu, a ty 

nie umiałam inaczej, taka jestem. uczę się dopiero. być. mówić. pokazywać się. uczę się dopiero, a wtedy byłam na samym początku. skąd miałam wiedzieć, jak to zrobić? dlaczego nie zaczekałeś? dlaczego postanowiłeś mnie wykorzystać tak obrzydliwie? 
i odejść z tym.


Leżę teraz sama. Samotna w życiu. Czuję się strasznie samotna. Chciałabym żebyś przyjechał, jest czerwiec i jest tak ciepło. Moglibyśmy patrzeć w milczeniu w tą ciemność. 

patrzę w milczeniu w tą ciemność. wyobrażam sobie że za nią jesteś ty. bo gdzieś tam jesteś. prawdopodobnie patrzysz. na jej piękną buzię. 

obudzę się jutro i będzie dobrze, prawda? prawda. przecież mam Gabrysię. przecież spotykam się z chłopakiem, który nie przypomina ciebie. NIE. 
no właśnie

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 2)
 • Milva
  Dodał(a):
  Milva  
  Ranga:
  Stara Gwardia ***..  
  Data:
  Też często wracam do swoich wpisów - czasem po to, aby odetchnąć z ulgą, że chyba już nie jestem taka naiwna, a czasem, aby popatrzeć wstecz i przekonać się, jak daleko jestem od tego, za czym tęsknię. Ciężkie te lekcje życia, wiem. Jeszcze niejedna przed Tobą, ale spokojnie - wszystkiego się nauczysz. Potraktuj samotność, jako okazję do zahartowania swojej małej, pięknej duszyczki, a zobaczysz, jak wiele wartości możesz przynieść sobie... Ty sama.
  Odpowiedz

 • milowylass
  Dodał(a):
  milowylass  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Nie wiem co powiedziec, mam tylko nadzieję że to chwilowy kryzys. Uszy do góry Uśmiech nie od razu musi być pięknie... A na szczyty gdzie są piękne widoki wychodzi sie pomału i nie raz upada i nie raz też trzeba spojrzeń w dół.. za siebie i przystanąć na chwilę.. Prawda?
  Odpowiedz


Skocz do: