Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nic
29 11 2017
16:54


Hej. 
Wróciłam z jednych zajęć. Nie czuję nic. Nie czuję zmęczenia, nie mam ochoty nic zjeść, nie czuję ochoty żeby coś obejrzeć, nie czuję się dobrze, nie czuję się źle. Boże. Na jutro niby powinnam coś robić. Ale nie chce mi się. I normalnie czułabym presję/stres, głownie stres. Nie czuję go. Wszystko mi jedno, Boże jak to się stało? 
Mam ochotę pierdolnąć i jutro wgl nigdzie nie iść, albo iść na wagary, zwariować można. 

No. 
I nie czuję zmęczenia, może dlatego, że dzisiaj spałam aż do 8. Niesamowite. Poranek był fajny, wczorajszy wieczór też. Słuchałam świątecznych piosenek (na nie nie mam też teraz ochoty, więc włączyłam stary polski rap). I w ogóle to spadł śnieg, dzisiaj rano było tak przepięknie. 
Teraz jak wracałam z przystanku to czułam to. Zmierzch, białe pola, granatowe niebo, gałęzie drzew. Od wczoraj to czuję bez przerwy właściwie. Grudzień. Jeszcze mamy 29 listopad, ale do mnie już przyszedł, cholera czuję go. A może to kwestia zapalonych lampek w pokoju? W ogóle to przemeblowałam sobie znowu, teraz mam dokładnie tak jak miałam na początku, czyli 7 lat temu. Cholera, wystarczyło przesunąć łóżko o metr, czuję się jakbym się urodziła jeszcze raz. Serio, dla mnie robi to niesamowitą różnicę. 

Eh, czuję że podczas tego miesiąca będzie tutaj jeszcze więcej mojego pierdzielenia, przecież wszyscy wiemy jak to było te parę lat temu (wy nie wiecie, ale bravo.pl wie). Grudzień, grudzień. Jeszcze niedawno zapomniałam że istnieje i już myślałam, że tylko wiosna mnie może uratować. Jak mogłam zapomnieć, że od wiosny lepszy jest koniec roku? Nie umiem tego opisać, możliwe że tylko ja jestem w stanie zrozumieć o co mi chodzi. Kocham wszystko co związane jest z tym miesiącem, i cokolwiek nie będzie się działo, to będzie mi dobrze. Jak będzie pizgać ostry śnieg ukośnie z prędkością 100 na godzinę to też mi będzie dobrze. 


idę może do kuchni. wypełnić tą pustkę moją dzisiejszą. może tosty?

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)

Skocz do: