Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
meditation /pataf
22.02.2017
17:58Cześć  Serduszko
       Siedzę sobie jak zawsze, w tle majestic casual, jest herbatka różana i spokój. To jest właśnie czas mojej "medytacji". Dużo teraz się o tym mówi, że powinniśmy medytować, że to uspokaja, w sumie to zaczyna być taki nowy trend jak np weganizm ostatnio. I pewnie większość jak myśli o medytowaniu to widzi kogoś siedzącego w pozycji kwiatu lotosu, wydającego dziwne dźwięki typu buczenie. Ja myślę, że w medytacji chodzi o to, żeby robić to, co cię uspokaja i wycisza. Te wszystkie chwile na bravo takie właśnie są. Kiedy rozmyślam i piszę te przemyślenia. W spokoju. 

       Cały wczorajszy dzień spędziłam z kumpelą z grupy, była u mnie na noc, było miło, dzisiaj ją odwiozłam. Potem miałam straszny humor, bo dzisiaj o 13 miały być zapisy na techniki komputerowe, ale okazało się, że zaczęły się wcześniej, akurat wtedy jak prowadziłam auto i jak weszłam na stronę to najlepsze miejsca były zajęte. Niezdecydowanie Możliwe że trafię do fatalnej kobiety, u której w tym semestrze kilka osób miało warunek... agrrr... :Smuteczek


Ale muszę wam się pochwalić. Od poniedziałku nie zjadłam nic słodkiego! AAaaa! Dobra, wczoraj zrobiłyśmy babeczki, ale.. ale to się nie liczy. I też ćwiczyłam i mam zamiar dzisiaj też poćwiczyć, jestem strasznie zmotywowana. 

Trzymajcie kciuki za tą moją przemianę xD 


no i medytujcie misie Serduszko 

ciao

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 0)

Skocz do: