Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 3 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
lato w sercu /patafian
11 maj 2017
8:55
czwartek

Cześć. Jutro się spotkamy.  

Generalnie zawsze mam tak, że najlepiej jest tuż przed TYM CZYMŚ. Przed każdym wielkim wydarzeniem w życiu, i teraz chyba tez tak mam. Ten tydzień mija super, wczoraj pojechałam pierwszy raz na juwenalia z koleżankami. Był świetny klimat, wystarczyło jedno piwo i od razu stałam się odważniejsza. Nawet On się odezwał, znowu po dniu przerwy. Zapytał tylko co to za koncert i żebym się bawiła dobrze i takie tam. 
No. Dzisiaj mogłam w sumie jechać na te zajęcia, ale postanowiłam sobie zrobić dodatkowy dzień wolny. To znaczy i tak muszę jechać bo mam korki, ale poranek chciałam spędzić właśnie tak. Tomasz Makowiecki w głośnikach, dlaczego nie słyszałam o nim wcześniej? To znaczy właśnie słyszałam jego piosenki, ale nie wiedziałam co to i kto to, a jest cudowny. Taki właśnie idealnie pasujący do mnie. 
Czy się boję? Chyba już mniej. Dodało mi odwagi to, że poszłam wczoraj. Zobaczyłam jak to w ogóle wygląda. Czyli mam nadzieję że wypiję jedno piwo i spotkamy się i nie będę musiała nic robić, myśleć, wszystko potoczy się samo. Naturalnie. A jak nie wyjdzie, to znaczy że nie wyjdzie nic z tego.. a więc jutro dzień sądu ostatecznego. Tak albo Nie, kolego. A czego chcę, czego oczekuję? Nie wiem. Spontan, chociaż przecież spontan to nie dla mnie. Może się zmieniłam? 
Chyba się zmieniłam, chyba zaczęłam w końcu żyć. 
Chyba się bardziej dzisiaj przed wami nie otworzę. Albo raczej przed sobą. Nie wiem co mam napisać, chyba to oznaka, że gdzieś w środku się stresuję. Miałam iść dzisiaj na noc do Gaby, ale jest ładna pogoda i powinnam pomóc mamie w ogrodzie. Może ziemia da mi energię? Moja mama twierdzi, że tak jest. Dobrze, więc.. potrzebuję czegokolwiek. Idę po kawę, usiądę na tarasie, obejrzę Szusz, wyciszę się. 


POSŁUCHAJ

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 2)
 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  oj na pewno opiszę, nie musisz się martwić Uśmiech
  Odpowiedz

 • undoubtedly
  Dodał(a):
  undoubtedly  
  Ranga:
  Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
  Data:
  Próbowałam posłuchać tego Makowieckiego, ale z racji uzależnienia od innych gatunków muzycznych nie dałam rady.
  Powodzenia na spotkaniu! Mam nadzieję, że wszystko opiszesz po powrocie, bo jestem naprawdę ciekawa jak będzie. ^^
  Odpowiedz


Skocz do: