Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kto zobaczy /p
24 11 2017
15:13

piąteknie mogę sie powstrzymać i musze to napisać od razu. 
Słuchajcie. 
Poszłam dzisiaj do forum z G, tak posiedzieć, popracować, robię sobie autocada, G sobie coś tam też pracuje. Podchodzi do mnie chłopak. Koleś. Ta oko 25. Czerwony polar, czapka zimowa z pomponem, 15/10 ogólnie. Hi. Can I talk to u for a minute? 
Lekki szok. Ok. Hi. 

Boże Boże.. byłam tak zdezorientowana, że w sumie już nie pamiętam 3/4 tego co mówił na początku. Generalnie dowiedziałam się, że wyglądam super nordycko, super uroczo, śliczne włosy i buzia. LOL. Pogadaliśmy o tym co robię, co on tu robi, powiedział, że bardzo chciałby się spotkać pogadać, hung out generalnie xD Że chce mój numer i napisze. LOL LOL LOL. 

hahah... trochę kisnę do tej pory. Dałam mu ten numer Uśmiech
tak, Yolo. 
God, beka jak 150. Gabi miała słuchawki i nie ogarniała, opowiedziałam jej potem i polałyśmy dupe z tego. No i dobra. 
W sumie dzisiejszy dzień, a w sumie to też wczorajszy to takie dni-perełki, całe cudowne, dużo wczoraj zrobiłam, klauzura poszła chyba źle, nie wiem, ale trudno, ogólnie kwitnie mi "łąka przyjaźni", w końcu mam samych fajnych ludzi wokół. 
Byłam potem na The dumplings... i tak.. Boże.. nie mam nawet słów żeby opisać. 
Aż się łapałam na serce, kocham, kocham i uwielbiam. Justyna jest zjawiskowa i przepiękna dla mnie. Orkiestra dała radę. Na koniec zagrali piosenkę z osieckiej. Popłakałam się Uśmiechserio.
Spotkałam wgl kolegę z liceum, sam był. 
A wcześniej z automatu z kawą wyleciało 15 zł hahaha... czuję że jestem na szczycie życiowej sinusoidy i zaraz będzie ostry spadek w dół.. :')
A dzisiaj słońce znów, cały dzień z G, byłyśmy w Mariackim na mszy, tak po prostu. Pray for good life. Serduszko

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)

Skocz do: