Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 3 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
koncert //undoubtedly
***
[[ ten wpis to kopia notki z bloga. ]]Dzisiejszy dzień spędziłam na siedzeniu na zajęciach (bagatela - trzy godziny!) i słuchaniu muzyki, oraz chodzeniu po mieście z D., w celu zdobycia wyczekiwanej książeczki. Nareszcie. "Byłam schizofreniczką" już w łapkach. Teraz czuję się dobrze, pomijając piekące odciski, czyli urok noszenia niedopasowanych kozaków na obcasach, które kupiłam wyłącznie ze względu na ich ładny kolor. Tak czy siak, myśli dotyczące śmierci zostały
zamienione z myślami dotyczącymi mojego idola. A dlaczego aż tak się wszystko pozmieniało? Już wam wytłumaczę.

Dziś dowiedziałam się o tym, że w sierpniu w Wielkiej Brytanii odbędzie się koncert Marshalla Mathersa. Mam nadzieję, że jakoś uda mi się tam dostać. Teraz w kółko o tym myślę i jestem mocno nakręcona. ☻ Układam sobie już w głowie różne plany, nawet zaczęłam zbierać pieniądze na bilety...dzieje się, dzieje! Trochę mi smutno, bo nie wiem czy N. byłaby w stanie się ze mną zabrać. Nie chcę sprawiać jej przykrości, ale z drugiej strony to przecież moje marzenie, a nie jej. Już długo chcę zobaczyć Marshalla, tak jak pewnie ona swoich japońskich idoli z The Gazette. I o ile N. mogłaby wyciągnąć mnie na koncert japońskich rockerów, bo również ich uwielbiam, o tyle N. słuchająca Marshiego przez lekko ponad godzinę trochę mi się nie widzi. No nic, zobaczymy.

Równie dobrze mogę w ogóle tam nie jechać, ale kurde, tak bardzo chcę.
fafafafafar better run away
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 2)
 • Milva
  Dodał(a):
  Milva  
  Ranga:
  Stara Gwardia ***..  
  Data:
  pojechałabym i stałabym ze znudzoną miną, dokładnie jak ta, którą mam w sygnaturce, jeśli tylko sprawiłoby to radość mojej przyjaciółce. Wiadomo - to tylko chęć lub niechęć, pozostaje jeszcze masa innych przeszkód - takich jak zobowiązania, pieniądze, czas. Mimo wszystko życzę, aby się udało! a co do książek, ja poluję teraz na "Mleko i miód" Rupi Kaur.
  Odpowiedz

 • Choco.vita
  Dodał(a):
  Choco.vita  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Spełniaj swoje marzenia Uśmiech
  Odpowiedz


Skocz do: