Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fire on fire
21.12.2018
13:06
piątek


Dzień dobry
a więc to dziś, dwudziesty pierwszy grudnia. Nie sądziłam że to się jeszcze stanie, ale właśnie stało się, leżę na moim łóżku, w moim pokoju. Wróciłam po prawie dwóch tygodniach do domu.. hm.. no, konkretnie po dwóch. Jestem zregenerowana, czuję że chciałabym w te święta wszystko zrobić najpiękniej i najlepiej jak umiem. Na razie jestem sama w domu, ale jak wróci mama i Szymek chcę dla nich emanować dobrem i ciepłem. Czuję że chcę wziąć się za siebie, ćwiczyć. Pracować bardzo dużo nad projektem. Włączyłam sobie Christmas peaceful piano i patrzę na piękny biały krajobraz za oknem. Moim oknem. Dużo się zmieniło. 
Dokładnie rok temu przeżywałam najbardziej bolesny wieczór mojego życia. "Żegnaj" w deszczu, na mrozie. W ciemności zostawałam sama. Było mi tak bardzo źle. Wczoraj zaś przeżywałam jeden z piękniejszych, nastrojowych wieczorów. Dałam mu prezent, namalowałam dla niego obraz. Wydrukowałam też wpisy stąd, z kwietnia. : ) Poszliśmy na kolację do przepięknej restauracji pod jego mieszkaniem, była piękna choinka i pan grający na gitarze. Potem poszliśmy na rynek, na jarmark. Upiliśmy się grzańcem, ganialiśmy między straganami. Robiliśmy wiatrak pod sukiennicami i śmialiśmy się w głos. Płakałam ze szczęścia. To brzmi jak scena z filmu, ale nie ma w tym już nic zaskakującego, że moja historia zaskakuje co krok. Kocham życie. 


Na studiach ostatnio trochę zabolało. Zła ocena z przeglądu, mogę się tłumaczyć, że i tak dużo zrobiłam jak na fakt, że przez tydzień byłam w Niemczech. Ambicje urażone. Będę pracować więcej. Boli mnie tez fakt stanu mojego wyglądu, konkretnie boli mnie niepokojąca fałdka. Podniosę się. 
Kupiłam wczoraj w pięknej małej księgarni książkę o Myslovitz, przecenioną z 70 zł na 14. Życie to surfing. Kocham tą piosenkę. Zresztą całą wiosnę ta sentencja wisiała nad moim biurkiem.
Życie to surfing więc nie bój się fal.R do mnie napisał, że widział M. Pierwszy raz go widział dzisiaj. Akurat dzisiaj. 21.12. Ja też go widziałam. W środę..
......

ani słowa więcej

Uśmiech


nie bój się

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)

Skocz do: