Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
falochron
29.12.2017
22:52

sukces jest przynajmniej w tym, że widzę swoją biedotę, swoją marnotę, to jak bardzo jestem nijaka i... zwykła. chcę być zwykła, ale zwykła inaczej. ACH TE BABY, ktoś pomyśli. no ale tak. 
uuuuuuh.. zaczełam i znów zajmuję się czymś innym niż pisanie. UH. Wczoraj przeglądałam moje notki tu. Szczerze, myślałam, że więcej pisałam przez święta rok temu. No ale dobre i to. Co mnie zdziwiło, to jak bardzo dużo pisałam o M i że go kocham i t d.. wydawało mi się, ze już wtedy coś było nie tak między nami. może i nie. 
ogarniam właśnie moje spotifajowe playlisty. znów jakaś dziewczyna mnie natchnęła i tworzę, żeby były tematyczne, ładne, z ładnym opisem, nazwą i obrazkiem. 
miałam nie wracać do tematu osoby, ale chciałam tylko napisać, że zapominam, a nawet, że zaczynam trzeźwieć. schodzi ze mnie to otumanienie ta całą fenyloetyloaminą. Trzeźwieję, widzę też wady tego kogoś i widzę, że tak na prawdę to.. tak na prawdę to tylko ubzdurałam sobie, że chciałam z nim być. przecież nigdy nie chciałam. uwidziało mi się, że chcę, w momencie kiedy się okazało że jest inna laska. Uuuh.. po co ja o tym pisze i po co to drążę? Może tylko po to,zeby przelać moje myśli i za jakiś rok znowu tu wrócić i sobie przypomnieć. Żeby ta lekcja nie poszła na marne. Już mi się nawet nie podobają te jego rozkudrzone włosy. Boże, jak to się stało, że tak się naćpałam tym zauroczeniem? Jak??? A trwało to dokładnie 3 miesiące. 
uuuh.. no ale jak już wyszłam z tego spierdolenia, to czas przywitać nowy rok Blush 
może jutro napiszę podsumkę? pewnie tak. dzisiaj znów nie bardzo produktywnie spędziam dzień. planowałam niby coś, trochę zaczęłam się uczyc, ale mam jeszcze czas. jeszcze bym zdążyła zapomnieć czy coś. przyszła też moja nowa mata, ale nie mam siły żeby ćwiczyć, nawet jogę. brzuuuch, jezu. 
uh, piszę to juz z pół godziny. 
dobra, idę spać, jeśli ktoś chciałby obserwnąć mnie na ig to zapraszam, sewerybek 
goodnight

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 0)

Skocz do: