Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
edidddd focus /pat
14.04.2017
18:13
Wielki Piątek. 
cóż. 

Siedzę z zieloną herbatą, taco gra, piszę z nim. 
Wczoraj było... żałośnie. Wieczorem rozmawialiśmy chwilę, on co jakiś czas pisał bo był gdzieś tam z kumplami. Po północy wysłałam mu snapa że już sobie leżę. A on do mnie pisze "dobranoc". Byłam tak wściekła na siebie, bo nie chciałam żeby to tak odebral. No i on pisze że już jest w domu, w łóżku ale nie chce mu się spać. No i rozmawialiśmy, ja jakoś tak dziwnie się czułam. Jakiś niepokój mnie ogarnął. No i mu mówię to.  I tak pisaliśmy o swoich ... uczuciach (?) i on napisał że ma rozterki sercowe, bo poznał ostatnio jakąś dziewczynę... że co jakiś czas o niej myśli,, ale ma nadzieje, że mu przejdzie. Nie napisał nic więcej, ja się ... rozwaliłam przed tym mesengerem. Umarłam normalnie. Że co... potem napisał, zebym nie była smutna, bo jak ja będę to on też. Ja nie rozumiem już nic. Nic. Poszliśmy spać. Napisał dzisiaj znowu i w sumie to dużo piszemy, jest okej. Miałam zamiar się rozkleić i zapytać go wprost jak on patrzy na naszą znajomość, ale się  boję odpowiedzi, więc nie pytam. Piszemy więc i jest tak jak było wczesniej. Z pozoru przynajmniej. 
Eh... przecież i tak nie chciałabym z nim być na dłużej. Jestem okropna, ohydna, wiem. Żałosna. Żałosna ja. 
Musiałam się... wypisać, dziękuję.

________________________________________________________________________________________________
edit


jakoś o 19: 20 zaczęło się jakieś szaleństwo. już miałam pisać na ten temat osobną notkę, ale zauważyłam że ostatnio strasznie tu zaspamowałam, więc ogarniam się. 
Napisał co dzisiaj oglądamy, chyba że mam inne plany. Ja mówię że nie, że możemy coś obejrzeć, zaproponował coś czego oboje jeszcze nie widzieliśmy, bo do tej pory filmy tylko z wzajemnego polecenia oglądaliśmy. Potem wysłał mi swoje selfie na snapie, co robi ... tak rzadko że chyba wcale prawie. Boże.. znam na pamięć już wszystkie jego zdjęcia, ale z każdym jestem tak samo mile zaskoczona tą łądną buzią. Do przesady ładną. 
Posnapowaliśmy tak chwilę, to było tak... fajne. Tak mi serce waliło.. haha... jakie to żałosne. I oglądaliśmy ten film. Mandarynki. Ale w 3/4 napisał że nie skończy go, bo zasypia. Rzeczywiście był taki... usypiający i monotonny. Pogadaliśmy jeszcze.. i w sumie teraz też tak troche gadamy. Mniejsza z tym. Chciałam tylko napisać o tym, jak fajnie było. 
Jeśli ktokolwiek to czyta i zastanawia się po co ja to piszę, i kogo to interesuje. Nikogo, to tylko i wyłącznie dla mnie. I nie, nie mogę sobie w zeszycie napisać, albo w wordzie.

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 4)
 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  (15.04.2017, 16:23)milowylass napisał(a): Kurczaki. Pierwsze co pomyślałam to że mówi o tobie, ale przecież nie może chcieć żeby mu przeszło :O albo wie że i tak by nie wyszło i chce cie przygotować na to ? Albo po prostu chce być z tobą szczery i też zobaczyć jak zareagujesz na to i czy się nie wycofasz jakby , gdybyś musiała z kimś "rywalizować".  No i bądź tu mądra babo... bo zawsze jest jakieś ale.. bo przecież i tak się odzywa , bo przecież by tak nie mógł.. bo przecież nic na to nie wskazywało..Faceci to idioci. Wykończyć się można. Tak czy siak uszy do góry Serduszko Nie bez powodu ciągnie to dalej Blush

  Serduszko dziękuję Kiss
  Odpowiedz

 • milowylass
  Dodał(a):
  milowylass  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Kurczaki. Pierwsze co pomyślałam to że mówi o tobie, ale przecież nie może chcieć żeby mu przeszło :O albo wie że i tak by nie wyszło i chce cie przygotować na to ? Albo po prostu chce być z tobą szczery i też zobaczyć jak zareagujesz na to i czy się nie wycofasz jakby , gdybyś musiała z kimś "rywalizować". No i bądź tu mądra babo... bo zawsze jest jakieś ale.. bo przecież i tak się odzywa , bo przecież by tak nie mógł.. bo przecież nic na to nie wskazywało..Faceci to idioci. Wykończyć się można. Tak czy siak uszy do góry Serduszko Nie bez powodu ciągnie to dalej Blush
  Odpowiedz

 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  (15.04.2017, 10:38)undoubtedly napisał(a):
  Poznał jakąś dziewczynę i cały czas o niej myśli...hm, może chce wzbudzić w Tobie zazdrość? Nie wyobrażaj sobie od razu jakichś czarnych scenariuszy. Blush Fajnie, że wymieniacie się   filmami i zdjęciami. Jeśli chodzi o konieczność publicznego pisania, ja to po części rozumiem. Od 2k12 prowadzę pamiętnik, który siedzi w zwykłym Wordzie, ale mimo tego odczuwam potrzebę dzielenia się z ludźmi swoimi przemyśleniami. Ba, zastanawiam się nawet nad wydaniem tego pamiętnika!

  dokładnie, potrzeba dzielenia się po prstu żeby byłą świadomość że ktoś może to przeczyta i skomentuje, doradzi, pokrzepi
  Odpowiedz

 • undoubtedly
  Dodał(a):
  undoubtedly  
  Ranga:
  Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
  Data:
  Poznał jakąś dziewczynę i cały czas o niej myśli...hm, może chce wzbudzić w Tobie zazdrość? Nie wyobrażaj sobie od razu jakichś czarnych scenariuszy. Blush Fajnie, że wymieniacie się filmami i zdjęciami. Jeśli chodzi o konieczność publicznego pisania, ja to po części rozumiem. Od 2k12 prowadzę pamiętnik, który siedzi w zwykłym Wordzie, ale mimo tego odczuwam potrzebę dzielenia się z ludźmi swoimi przemyśleniami. Ba, zastanawiam się nawet nad wydaniem tego pamiętnika!
  Odpowiedz


Skocz do: