Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzielenie się
15 11 2017
16:57


Hej hej słońca. 
Eh.. okej, dzisiaj inaczej, bez gifa. Dzień produktywny, nawet owocny, nawet pozytywny. Tak, użyłam tego słowa. Wstałam wcześnie, zrobiłam jogę, zrobiłam dobre wakacyjne śniadanie. Popracowałam. Wszystko pięknie. Jeszcze trochę popracuję dziś, na pewno. 
Nie wiem ile osób tutaj jest, mało osób pisze (moje słowa odbijają się echem), ja się pogrążyłam w takim pięknym gronie gdzieś indziej, może zawołam ich tutaj, jak się uda. Chociaż nie wiem, czy komuś się to przyda. Może i dobrze, że tak nas tu mało. Wiem, że są osoby które to czytają, ale nie komentują, z was też się cieszę. 
No i stwierdziłam, że podzielę się z wami co u mnie. Moje serduszko cały czas się zachwyca ostatnio. I jest to taki najczystszy zachwyt. Zakochałam się w "Mrokach" Borszewicza. Kupiłabym dzisiaj tą książkę, ale już kupiłam bilet na The dumplings i boję się, że za chwilę nie będzie mnie stać na obwarzanka (widzicie, jest dobrze jeśli nadal zachowuję się rozsądnie). Chcę tą książkę pod choinkę, muszę ją mieć. Dzisiaj przeczytałam parę stron, moje serce było przytulane i głaskane, czułam się zrozumiana i wzruszona. 
Chciałam się też podzielić muzyką. klik o tutaj proszę, ale ogólnie to słucham wszystkich "składanek", szczególnie po 22 brzmią najpiękniej, ilustracje też są piękne. 
Chciałabym też polecić białą herbatę z jaśminem, mam ją w sumie od sierpnia, ale skoro właśnie ją piję, to polecę. 

Mój świat teraz to te wszystkie piękne i dobre rzeczy, plus studia, które mnie zabijają czasami. Staram się trzymać równowagę, łatwo jest się wypierdolić niestety. 

Lubię tą moją samotność. Zaczynam myśleć, że dobrze się stało. I że jest dobrze. Jestem sama, mam więcej internetowych przyjaciół niż kiedykolwiek prawdziwych. Prawdziwą mam chyba jedną. Mam też to miejsce. 
Nie wiem czy tęsknię. Już mi się tak bardzo przejadło to uczucie, że nie wiem jak smakuje. Kocham i tęsknię, a do tego bardzo go nienawidzę. Wspaniałe. Jesień spowita dymem, nie mgłą. Nie da się normalnie oddychać, ale nie duszę się. Wymieniłam płuca. 


szukam dziewczyn podobnych do mnie, tęsknię do was, jak kwiaty do wiosny (rupikaur)  
priv

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 0)

Skocz do: