Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 1 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Dzień dobry. |Undou|
Cześć wszystkim.

Przepełniają mnie ogromne obawy odnośnie dorosłości, że sobie nie poradzę. Ludzie z otoczenia mówią, że jestem dziecinna i przy tym bardzo niezaradna, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że osiemnastka nie będzie dla mnie szczęśliwą liczbą. Załatwianie samodzielnie wszystkich formalności, pójście do pracy (chyba nie liczysz na zdanie matury i studia, Undou...) i przeprowadzka do swojej ukochanej osoby mogą sprawić, że poczuję się osaczona. Boję się, że stracę siłę i zapał do tego wszystkiego i najzwyczajniej w świecie wpadnę w depresję. Teraz też czuję się bardzo depresyjnie i o ile według skali nastrój przedstawiał się na wykresach jako 0 z przeskokami do +1, o tyle wpadłam dziś w poważne -1.

W ogóle strona z wykresami do psychologa mi się zepsuła i muszę robić je własnoręcznie. Szkoda tylko, że moje zdolności plastyczne są słabe. Zapisuję więc tylko numerki, a wykresy kreślimy na miejscu, na szczęście nie zabiera to dużo czasu, jednak parę minut rozmawiania z psychologiem mi to niestety zabiera. Chyba przestanę kreślić, a zacznę analizować same numerki.


Zaczęłam brać leki na schizofreniusa pospolitusa. Momentami bardzo chce mi się spać przez nie i całymi dniami ziewam, a są dni, gdy normalnie zasypiam wyłącznie w nocy i nie czuję się w ciągu dnia zmęczona. Na połowie dawki było mi lepiej, ale chyba powinnam się po prostu do tych nowych leków przyzwyczajać.
They think that we're no one - we're nothing, not sorry.
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 2)
 • milowylass
  Dodał(a):
  milowylass  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  cBędziesz sie tym martwić jak już bedziesz w tym konkrentym dniu, w tym momencie, nie ma co sie martwić na zapas, serio Uśmiechc
  Odpowiedz

 • Rose_Belle
  Dodał(a):
  Rose_Belle  
  Ranga:
  terencjo ***..  
  Data:
  cJa też byłam pewna, że nie zdam matury. To znaczy- nie zdałam ustnego anglika, ale ostatecznie zaliczyłam poprawkę i mam maturę. Nie wiem, jak to się stało, ale mam. Nie taka matura straszna, jak wszyscy trzęsą na nią portkami. Na studia się nie nadaję. Poza studiami są jeszcze szkoły policealne, różne kursy, więc możesz się na coś wybrać, tak dla zasady. Powiem Ci, że głupio się słucha, jak nawet klasowe osiołki równe Tobie skończyły jakiś kierunek Wink A ja nic :V
  Wiesz, nie chcę Cię załamywać, ale trudno jest znaleźć pracę, jeśli mieszkasz na zadupiu i masz trudny dojazd. Wtedy jestem prawie pewna, że wpadniesz w tą depresję.
  Trzymam kciuki Uśmiechc
  Odpowiedz


Skocz do: