Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
disorder
27.11.2018
22:37

wtorek


Dzień dobry
Eh.. aż tak jestem zmęczona. Przepraszam, oczywiście dobry wieczór. 
Stwierdziłam, że coś tu napiszę. Bo w sumie.. no bo w sumie pusto tu jakoś. U mnie wszystko dobrze, już. Bo tydzień temu było bardzo źle. R mi powiedział coś... parafrazując w stylu, że nie wie co czuje, że nie wie czy chce, że go nie pociągam i inne takie. Niewiele brakowało od wskoczenia do Wisły, utopienia się, lub zamarznięcia. Nie jadłam przez dwa dni. Potem było trochę lepiej. Niby się widzieliśmy, ale ja i tak bardzo to przeżyłam. Do tego miałam bardzo bardzo ciężki tydzień na uczelni, w piątek prezentowałam z dwiema koleżankami projekt pawilonu, który robiłyśmy w czwartek do 21 i w piątek od 9 rano do 15. Prezentacja po angielsku przed mega architektami z Włoch i Niemiec. Przeżyłam. Dałam radę. Nie połamałam języka. Potem szybko wyszłam i byłam z R w teatrze na Biesach. Był to wieczór idealny i przeżycie niesamowite. Spałam u niego a w sobotę po miłym śniadaniu odwiózł mnie do domku. Pracowałam sporo i teraz też dość pracowicie rozpoczęłam tydzień. Cały czas siedzę na laptopie, toteż zaraz chyba po prostu go wyłączę, poćwiczę jogę i zasnę spokojna. 
Ostatnio w życiu coraz lepiej. Jestem zadowolona ze stanu mojego wyglądu. Tzn nie jestem, ale jest postęp. R odbił się od dna, powiedział, że to był gorszy moment, wczoraj przywiózł mnie do siebie na noc spontanicznie i oj Boże, dawno nie widziałam takiej radości w tych oczach. 

Chciałabym, żeby tak zostało. 

Rozmawialiśmy dzisiaj o wspólnych wakacjach. Powiedział w żartach, że myśli o pierścionku, oczywiście nie jest na tyle niemądry, żeby robić to po 5 miesiącach związku (dzisiaj rocznica) ale powiedział, że tak obrazuje swoje uczucia. 

Nie wiem co to będzie. Wiem, że jestem w najlepszym możliwym miejscu dla mnie. Wszystko dzieje się tak jak powinno się dziać. Poznałam go, bo tak miało być.


i tak jak jest, jest dobrze. 
nic nie zmieniać 

dobranoc

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)

Skocz do: