Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
coś jakby nie wiem, a nie wiem /patafian
13.06.2017
22:29

wtorek

Cześć. W tym momencie pisząc tą datę zorientowałam się, że to ta data dziś! 13 czerwca 2008 roku, czyli kurde 9 lat temu ( już???!!!) to był 13 piątek. I jakkolwiek to nie głupie i dziecinne, ale nie zapomnę tej daty nigdy, bo wtedy w moim dziecięcym serduszku był ogień, bo taki jeden napisał mi że się zakochał we mnie. HA HA. Oczywiście, jak zawsze, miłostki u mnie najważniejsze i tylko o tym pamiętam... no ale cóż. 

Pisze bo juz nie mam siły. Wczoraj się dowiedziałam, że na jutro mam oddać projekt. I wiecie co? Nie wiem jak, ale właśnie skończyłam najtrudniejszą część czyli planszę i model. Zrobiłam to ! Od 17 nieustannie pracuję i... i jeszcze opis mi został do zrobienia. Okej. NO i zdałam budo! Na 3,5. Czyli mega. Uff... ale ale mam dwie poprawy w następnym tygodniu i tyyyle rzeczy, że ja nie wiem co to będzie. 

However... w sumie to... tak jakby jutro spotykam się z tym całym Tomkiem. Tym waszym faworytem haha.. Uśmiechnie wiem... nie wiem co myśleć. Moim faworytem chyba jednak jest ten pierwszy, Szymek. Ale on znowu się przestał odzywać, ostatni raz gadaliśmy w sobotę.. eh Niezdecydowanie No i dupa. A tego Tomka... po pierwsze nie wiem jak on tak na prawdę wygląda do końca, bo... bo w sumie zdjęcia ma takie, że twarzy widać mało dość, zdarza się że wysyła snapy, ale ma jakiś starszny telefon, bo są mało wyraźne i w ogóle... grrggrrr... poza tym... np dzisiaj robiłam ten model i przecięłam sobie nożykiem palec i mu wysłałam na snapie, a on odpisał, że jutro pokażę mu i on pocałuje i będzie mniej bolało. haha... super, ale to tak serio? Nie no błagam.. Nie wiem, boję się. Albo wczoraj snapowaliśmy że się uczymy, i on nagle wysyła zdjęcie zeszytu z notatkami i tam między wierszami napisane "M jest bardzo piękną kobietą" - o mnie. Przeraża mnie to. Bo ja chyba w sumie nie szukam... chłopaka na stały związek. ???? Nie wiem. Jezu, nie dość że na studiach już nic nie wiem, to nawet w życiu nie wiem, ja piernicze.... ogarnij się dziewczyno. 


Trzymajcie kciuki, żeby mnie nie zjadł, o ile się w ogóle spotkamy. 
wracam do roboty
Serduszko
ciao

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 2)
 • *nie pyskuj patafianie*
  Dodał(a):
  *nie pyskuj patafianie*  
  Ranga:
  patafcio ****.  
  Data:
  (14.06.2017, 07:48)undoubtedly napisał(a): Jeeeeju, on jest naprawdę słooodki. *.* Powodzenia na jutrzejszym spotkaniu! Będzie dobrze, uwierz!

  A jak tak czytam o tych problemach na studiach, to cieszę się niezmiernie, że jeszcze jestem w liceum.

  Ja będąc w liceum w ogóle nie rozumiałam, że na studiach może być gorzej i nie doceniałam tej laby...
  Odpowiedz

 • undoubtedly
  Dodał(a):
  undoubtedly  
  Ranga:
  Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
  Data:
  Jeeeeju, on jest naprawdę słooodki. *.* Powodzenia na jutrzejszym spotkaniu! Będzie dobrze, uwierz!

  A jak tak czytam o tych problemach na studiach, to cieszę się niezmiernie, że jeszcze jestem w liceum.
  Odpowiedz


Skocz do: