Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 2 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
comfort and happiness /pat
15 10 17
20:27


Drugi raz dziś, hej. Czemu mam potrzebę, żeby tu napisać? Nie dotrzymuję sobie swoich obietnic. Jestem niedobra. A może ta akurat obietnica była niepotrzebna? 

Dobrze się siedzi na podłodze. Dobrze się porozciągało te ściśnięte i pospinane mięśnie. Nadal jestem lekko niespokojna. Studia, dużo mnie kosztujecie. Szklanka wody z cytryną podobno dobrze robi na brzuszek, na ten kłębek nerwów i na wszystko, więc ze znudzonym wzrokiem biorę kolejny łyk. Mmm. Maseczka, idę sobie jakąś zrobić, dobry pomysł prawda? I może od razu prysznic? Yass. No to zaraz wracam ładniejsza. 

Dwie. Nawet dwie maseczki na twarz. Boże, czego się nie robi, żeby mieć ładną cerę. Można inwestować w drogi podkład, ale wiecie.. dobra maseczka jest tańsza, a efekt jest foreva, więc lepiej chyba być natural bjuti. No ale gdzie mi do bjuti. Liczy się systematyczność. 

Jest lepiej. Chociaż nie wiem.. czy powinnam to co się dzieje odbierać za coś dobrego. Tak samo jak nie powinnam ostatnich wydarzeń traktować jako "niedobre". Bo nie mogę wiedzieć nic na pewno, dopóki mi nie powie nic bezpośrednio. Dopóki coś bezpośrednio we mnie nie uderzy. Gdybam. Domyślam się, intuicyjnie patrzę na znaki. Ale czy one coś znaczą? 

Wiem, że muszę być cierpliwa. Trudne i nieprzyjemne, ale wiem, że jeśli to przetrwam to będzie nagroda. Nawet nie chodzi o nagrodę, bo może będzie gorzej i jeszcze będzie zgrzytanie zębów. Ale wiem, że muszę czekać. Nie mam wyjścia przecież. czekam i będę, uparłam sie. i musze byc dzielna

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)
 • Dżej.
  Dodał(a):
  Dżej.  
  Ranga:
  Adept **...  
  Data:
  Spoko są maseczki z dermiki, polecam! Szczególnie taka różana, nakładasz na noc i rano wstajesz niczym kim kardaszjan.
  Odpowiedz


Skocz do: