Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cisza
Jako, że plany "andrzejkowe " zaczęły się sypać napisał że ma zajebisty pomysł. Siatkówka. Pytam z kim. Przeczytałam. Łzy w oczach. Przeczytałam jeszcze raz. Nic nie odpisuje. On napisał za chwilę.. że jeżeli przez którąś z tym osób nie mam ochoty iść, żebym mu powiedziała i że mogę powiedzieć mu o wszystkim. Wśród tej grupy wymienił jego. Kur w a mać. Napisałam "to może sobie odpuśćmy tą siatkówkę. Napisał okej. A czy na imprezę w podobnym składzie tylko bez jeden dziewczyny możemy. Napisałam,  że nie o jej obecność lub nie mi chodzi, ale że jak mu zależy to ok. I tak dobrą godzinę chodziłam w kółko po pokoju ze łzami w oczach. Nosz ja cie pierdzielę. Zrezygnowaliśmy i z tego i tego. Nie chcę wiedzieć co by było gdybym nie zapytała a wcześniej się zgodziła. Wiem, mam świadomość, że kiedyś mnie to czeka i może nawet chcę mu ... a właściwie nie chcę mu niczego udowadniać. Jak tak myślałam o tym wszystkim to jest dla mnie tak bezwartościowym i bezdusznym człowiekiem, że nie wiem czy znam kogoś takiego. Nie ważne.
Mieliście tak kiedyś .. że byliście tak szczęśliwi.. leżycie koło kogoś i lecą wam łzy z oczu. Autentycznie nie mam pojęcia co się działo wtedy ze mną. Myślę, że nigdy tak się nie czułam , nie pamiętam. Wszystko tak szybko się zmienia i tak wiele zależało od tej jednej decyzji. 
Jestem prze szczęśliwa
G ciągle narzeka na P. "Jestem w dołku od jakichś 3 miesięcy"  Nie wiem czy chciała podkreślić , że to odkąd spotyka się z M czy o co chodzi ale zdecydowanie nie leży jej moje szczęście. Nie przejmuję się już tym jakoś bardzo ..chcę mu odpisać to odpisuje i tyle... nawet jak mówi do mnie i się rzuca. Każdy ma jakieś priorytety i wiadomo, że one się zmieniają . 
Nie mogę doczekać się świąt. Nie wierzę że to się dzieje chyba. Rodzice go lubią. Wujek i ciotka są zachwyceni. Eh.. 
Dziękuję
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)
#1
to przyjdzie z czasem, powiesz mu o wszystkim, jak będziesz na to gotowa, jeśli będziesz chcieć, jesli to będzie miało nadal jakiekolwiek znaczenie

I just want to be perfect   .
Odpowiedz

Skocz do: