Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 1 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
bravo.pl lejałt
    Witam    

z olbrzymią przyjemnością zawiadamiam państwa, że skórka bravo.pl w wersji wstępnej jest ukończona, zwarta i gotowa. Tak więc jeśli ktoś bardzo tęskni do bardziej kompaktowego wyglądu komentarzy ze starego brawa, to ta skórka właśnie to obecnie oferuje, wraz z paroma innymi bajerami. Na razie niewiele... Można ją przełączyć w Ustawieniach.

poza tym:
- drobne poprawki w panelu w Ustawieniach i w edytorze postów
- dodana Karta Profilu (taki dynks, co wyskakiwał po kliknięciu na avatar - póki co w nowej skórce wygląda tak samo jak w starej, ale to się wyteguje)
- dopracowany mobilny layout strony (skrzynka PW jeszcze nie do końca)
- różne inne poprawki językowe, layoutu i funkcjonalności.
wciąż oczekuje na realizację parę małych korekt, ale to sobie już odłożyłem na później.

przy okazji - gry od dość długa nie działają i działać nie będą (bez podejmowania dodatkowych akcji ze strony klienta) ze względu na zakończenie żywota technologii Flash, w której gry zostały stworzone, oraz wyłączenie wsparcia ze strony przeglądarek. Co w sumie nie powinno robić nikomu większej różnicy, bo i tak od paru lat nikt ich nie ruszał. [Obrazek: smile.gif]

chyba wszystko.
nutka na weekend [Obrazek: m_gitara.gif] [Obrazek: icon_super.gif][Obrazek: icon_super.gif] jeszcze świeża


Hold the line, I'm on my way to make things right,
Even though it's hard to reach that satellite!  \o/
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 2)
 • snajperx
  Dodał(a):
  snajperx  
  Ranga:
  Admin  
  Data:
  zawsze można sobie pograć w oryginał na jakimś emulatorze. ; ) Ja akurat do tego tytułu głębszych uczuć nie żywię, choć jest on poniekąd spokrewniony z obiektem mojego uwielbienia od paru lat, czyli z serią Metroid, a ściślej z jej główną protagonistką. [Obrazek: smile.gif] W to już niestety pograć sobie nie można na niczym poza konsolami Nintendo, które zaciekle broni swojej własności intelektualnej i parę lat temu naskoczyło na autora rimejku AM2R chwilę po jego opublikowaniu. Ten ostatni na szczęście nadal można za free ściągnąć na PC - i od niego moje uwielbienie się rozpoczęło, do tego stopnia, że z początkiem tego roku sprowadziłem sobie taką zabawkę z Japonii:

  i oczywiście niedługo później zdążyłem ułamać jeden element, na którym mocuje się Metroida. No ale ten akurat stanowił w niej zbędny dodatek.
  Odpowiedz

 • undoubtedly
  Dodał(a):
  undoubtedly  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  Kto gier nie ruszał, ten nie ruszał. Wczoraj tak coś mnie naszło, żeby w starą dobrą Gianę sobie pograć. Uśmiech

  (Ale nie pomyślałam, że to przecież na flashu robione.) Confused Confused
  Odpowiedz


Skocz do: