Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 3 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
borderline? /undoubtedly
Komentarze (łącznie 1)
 • undoubtedly
  Dodał(a):
  undoubtedly  
  Ranga:
  Doświadczony ***..  
  Data:
  ***
  [[ten wpis to, jak zwykle, kopia notki z bloga]]

  Piję teraz kawę. I myślę o śmierci, umieraniu. Ostatnio często myślę o śmierci. Dziś powiedziałam mamie, że najlepszym wyjściem na radzenie sobie
  z atakami paniki i lękiem jest popełnienie samobójstwa. Stwierdziła, że przemawia przeze mnie sam Zły. Dobre. Przypomniało mi się jak pedagożka, ortodoksyjna katoliczka chciała wysłać mnie do egzorcysty podejrzewając rozszczepienie mojej duszy o bycie wynikiem jakichś szatańskich działań.
  Taak, dodajmy jeszcze, że jestem napiętnowana i osaczona przez samo Illuminati. Nieźle. Chyba moje myśli posunęły się ciut za daleko. Nastrój mam maniakalny dzisiaj. W połączeniu z myślami samobójczymi. Powoli zaczynam się do tego przyzwyczajać. Czekam tylko na poniedziałek. Na skierowanie.

  Tak się akurat głupio złożyło, że mojej psychiatry nie ma w tym tygodniu i wraca dopiero w poniedziałek, trzynastego marca. Wtedy dopiero będę miała drugie skierowanie do psychiatryka, tym razem w Sosnowcu. Na myśl o tym szpitalu trochę (bardzo) mi smutno. Będę tęsknić za N. i moimi przyjaciółmi. Żywię jednak nadzieję, że mi pomogą, bo ostatnio prawie codziennie mam myśli o zrobieniu sobie krzywdy, samobójstwie, ucieczce z domu lub dokonaniu jakiegoś dużego zniszczenia, wyrażeniu wszystkich zagrzebanych wewnątrz emocji. Tak jakbym nagle chciała pozbywać się wszystkiego ze swojego wnętrza. Bez większych powodów. Tak sobie po prostu.

  Prawie zerwałam z N., do tego stopnia chciałam się wszystkich pozbyć.
  Jednocześnie przy tym pragnę towarzystwa mnóstwa ludzi.
  Ponownie wydaje mi się, że mam borderline.
  Odpowiedz


Komentarze w tym wpisie
borderline? /undoubtedly - przez undoubtedly - 07.03.2017, 11:10
RE: borderline? /undoubtedly - przez Rose_Belle - 08.03.2017, 09:51

Skocz do: