Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
 • 1 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
12.06.17. /undou
LUUUUUDZIE!!

Zdałam matmę! Przechodzę do następnej klasy! Bez poprawek!!

Nawet nie wiecie jak się cieszę. Kooocham świat! W tym miejscu pragnę pozdrowić rodziców, którzy mnie wspierali i motywowali do nauki. I moją najkochańszą na świecie perełkę, moją dziewczynę, która utrzymuje mnie przy życiu i udowadnia na każdym kroku, że życie mimo tylu przeszkód potrafi być piękne. Uwielbiam was!

Skoro problemy się skończyły, chyba można już zacząć cieszyć się nadchodzącymi wakacjami, nie? Za równe dwa tygodnie Kraków i muzeum sztuki japońskiej! Jejujejujeju, czuję, że to będą najlepsze dwa dni w moim życiu ever, nie licząc tych spędzanych wcześniej z moją kruszynką. Ciągle piszę o tym Krakowie, wszędzie, wiem o tym, ale jestem taka podjarana tym wyjazdem i ogólnie szał. Jest jednak jeden mały smuteczek. Prawdopodobnie w te wakacje nie spotkam się z Nią i Jej nie przytulę i to doprowadza mnie do ogromnej rozpaczy. Huśtawka emocjonalna. To z tęsknoty. Słucham teraz smutnych japońskich piosenek i myślę o niej.


A wy za kimś tęsknicie? Może tylko mam głupie wrażenie, że jestem z tym jedyna...
They think that we're no one - we're nothing, not sorry.
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 1)
 • Milva
  Dodał(a):
  Milva  
  Ranga:
  Stara Gwardia ***..  
  Data:
  coch, pamiętam jak ja użerałam się z matmą - co roku, przez wszystkie lata liceum, nikt nawet nie wierzył, ze zdam maturę, chodziłam na korki przez całe liceum, a jednak - udało się. Co prawda dalej mam ból d#py jak wypełniam rachunki, ale żyję Wink Więc ciesz się wakacjami Mała, szalej, tańcz, podróżuj i tęsknij, bo to chyba znaczy, że na czymś zależy... Też mam taka jedną.. Każdy ma i chyba zawsze boli tak samo.c
  Odpowiedz


Skocz do: