Użytkownicy przeglądający ten wpis: 2 gości
Ocena wpisu:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
go go go.
Komentarze (łącznie 2)
  • laboleth.
    Dodał(a):
    laboleth.  
    Ranga:
    Doświadczony ***..  
    Data:
    rok temu o tej porze byłam w drodze na bal sylwestrowy, tzn. szykowałam się na niego, pamiętam tą radość, szczęście jaka byłam pełna pozytywnych emocji, a teraz .. pierwszy raz od kilku lat spędzam ten dzień sama, no i w sumie jest mi trochę smutno bo chętnie bym się pobawiła i w  ogóle ale, wiem, że to głupie, ale stwierdziłam, że jak mam iść sama bez faceta to nie idę ;x

    kurde, kolejny rok za mną, a ja nie potrafię powiedzieć czy był dobry czy nie.. na pewno nie był taki jakbym chciała ;x
    chciałabym inaczej żyć po prostu 
    wiem, bezsensu paplam
    i mniej narzekać, cieszyć się tym co mam i być szczęśliwa, starać się odnajdywać w każdej najmniejszej chwili szczęście

    i nie będę pieprzyć o facetach, bo moje randki i znajomości z chłopakami w tym roku to dramat, albo ja mam w sobie coś z dramatu, już sama nie wiem, to złe fatum powinno się skończyć

    mam wiele cichych planów i nadziei, najważniejsze żeby było dobrze  i po mojej myśli
    a WAM wszystkim życzę tego, abyście byli po prostu szczęśliwi i cieszyli się małymi chwilami Serduszko
    Odpowiedz


Komentarze w tym wpisie
go go go. - przez laboleth. - 31.12.2017, 17:02
RE: go go go. - przez taka monika - 31.12.2017, 17:23
RE: go go go. - przez *nie pyskuj patafianie* - 31.12.2017, 17:57

Skocz do: