Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a-yo! /undoubtedly
Komentarze (łącznie 2)
  • undoubtedly
    Dodał(a):
    undoubtedly  
    Ranga:
    Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
    Data:
    ***


    Jestem! Koło czwartej dotarłam do domu, zjadłam obiad i siadłam do komputera, zaczęłam oglądać kolejne anime. Tym razem halucynacje i zombiaki, czyli całkowicie moje klimaty. Szczególnie te halucynacje. Swoją drogą dawno nie miałam, poza głosami. Dziś myślę rosyjskim myślogłosem, bo znalazłam rosyjską piosenkę zrobioną w Ivonie i lata mi po głowie jak szalona.

    Byłam dziś na wykładach o tematyce zaburzeń afektywnych i nie tylko. Częściowo poruszyli temat schizofrenii paranoidalnej. To zabawne, ale przez moment miałam wrażenie, że wszyscy o Niej wiedzą i na mnie patrzą. Odczułam silny dyskomfort. Też czasem macie takie wrażenie, że ludzie wiedzą o was coś, o czym aktualnie myślicie? To paskudne uczucie nie daje mi spokoju.

    Mój stan na dziś: zdecydowanie mania. Niekończąca się mania. Po tych wykładach jestem tego jeszcze bardziej pewna. xD I tak biegam po tym domu, przeglądam swoje stare pamiętniki i dostaję napadów śmiechawki, albo oglądam chińskobajozę i wydzieram się do monitora na przesłodzone do bólu (za każdym razem!) główne bohaterki. Życie jest piękne, chociaż znowu mam wrażenie, jakby coś miało to popsuć. Ale jeszcze nie wiem co to takiego.


    PS. Ktoś tutaj może też ma wykłady z psychologii albo studiuje psychologię? Jaką tematyką się na nich zajmujecie?
    Odpowiedz


Komentarze w tym wpisie
a-yo! /undoubtedly - przez undoubtedly - 06.04.2017, 17:19
RE: a-yo! /undoubtedly - przez GeminiGirl - 07.04.2017, 19:48
RE: a-yo! /undoubtedly - przez undoubtedly - 08.04.2017, 10:01

Skocz do: