Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
scar tissue
11/12 12 2017
23:52

zaraz będzie północ, cholera, nie chciałam tu pisać. chciałabym iść spać spokojnie. jestem żałosna do cna. 
ile razy jeszcze będę wracać? po co to robie? już tyle razy pisałam, że JUŻ jest okej. nie jest. nadal nie jest. a ja i tak andal wracam, trzymam kontakt. żeby.. ? żeby było mi chociaż przez moment lepiej? nienawidzę się. mam ochotę sobie coś zrobić Smuteczektak bardzo się nienawidze.  
nie mogę... nie mogę sobie wybaczyć. nie potrafię. nie radzę sobie z tym, już.. no. po prostu. Smuteczek((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
obłęd
i nie umiem wyjść z tego obłędu

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 4)
  • *nie pyskuj patafianie*
    Dodał(a):
    *nie pyskuj patafianie*  
    Ranga:
    patafcio ****.  
    Data:
    (12.12.2017, 21:15)laboleth. napisał(a):
    (12.12.2017, 18:25)milowylass napisał(a): dobrze, dobrze cie rozumiem Smuteczek  nie bedę głupio pisać usuń go zewsząd bo wiem że to cholernie ciężkie i się nie da,  nie umiem ci nawet doradzić bo sobie pomóc nie potrafię


    kurna :<
    nie uważam żeby moja rada była głupia, po prostu lepiej zrobić jeden radykalny krok i mieć go za sobą, niż się pieprzyć z myślami i mieć cichą nadzieję, że będzie lepiej, albo, że może coś się zmieni .. błędne koło. tym bardziej, że ten chłopak kogoś ma, miał wybór i go dokonał, kurde laski nie bądźmy masochistkami dla siebie i nie pielęgnujmy tego w sobie

    ja wiem, że masz rację. ja sobie zdaję sprawę jak jest i że powinnam to zrobić. teraz widzę po prostu jaka jestem słaba, nie stać mnie na to. nie umiem, może nie chcę sobie pomóc. to jest już paranoja
    Odpowiedz

  • laboleth.
    Dodał(a):
    laboleth.  
    Ranga:
    Doświadczony ***..  
    Data:
    (12.12.2017, 18:25)milowylass napisał(a): dobrze, dobrze cie rozumiem Smuteczek  nie bedę głupio pisać usuń go zewsząd bo wiem że to cholernie ciężkie i się nie da,  nie umiem ci nawet doradzić bo sobie pomóc nie potrafię


    kurna :<
    nie uważam żeby moja rada była głupia, po prostu lepiej zrobić jeden radykalny krok i mieć go za sobą, niż się pieprzyć z myślami i mieć cichą nadzieję, że będzie lepiej, albo, że może coś się zmieni .. błędne koło. tym bardziej, że ten chłopak kogoś ma, miał wybór i go dokonał, kurde laski nie bądźmy masochistkami dla siebie i nie pielęgnujmy tego w sobie
    Odpowiedz

  • milowylass
    Dodał(a):
    milowylass  
    Ranga:
    Doświadczony ***..  
    Data:
    dobrze, dobrze cie rozumiem Smuteczek nie bedę głupio pisać usuń go zewsząd bo wiem że to cholernie ciężkie i się nie da, nie umiem ci nawet doradzić bo sobie pomóc nie potrafię


    kurna :<
    Odpowiedz

  • laboleth.
    Dodał(a):
    laboleth.  
    Ranga:
    Doświadczony ***..  
    Data:
    tak właśnie myślałam, jedyne co możesz z tym zrobić to się wyłączyć kompletnie i usunąć go ze swojego życia, no chyba, że chcesz popaść w całkowitą paranoję i skończyć na psychoterapii z lekami... USUŃ GO ZE SWOJEGO ŻYCIA CAŁKOWICIE. będzie ciężko ale DASZ RADĘ Uśmiech snap, insta itd też się do tego zalicza, nie pomagasz sobie
    Odpowiedz


Skocz do: