Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
to nie tu
6 11 17
22.25



nawet nie wiem od czego zacząć. 

..


wdech wydech. pięknie, jakby w pośpiechu zaczęłam nerwowo szukać w torebce słuchawek, już z trzęsącymi rękoma wyciągnęłam zeszyt, cienkopis już z zamglonymi oczami. cholera. zobaczyłam go. haha.. teraz to nawet już mnie to śmieszy. licytacja kto zachowuje się bardziej dziecinnie, ja czy ona, czas start. 

dzisiaj w tych słuchawkach Lorde. Melodrama. Wiosna, wyszła pierwsza piosenka. I można powiedzieć, że to od niej się coś tam zaczęło. Marti, jak zawsze wracasz z piosenkami do przeszłości, na dzisiaj wystarczy. 
Wstawił zdjęcie na ig. Pierwsze od sierpnia. Oznaczył ją nawet. Hah. Trzy zdjęcia wcześniej ma mnie tam. Mógłby usunąć. Ciekawe po cholere to trzyma. 
Dzisiaj rano doznałam jakiegoś cudownego olśnienia. Poważnie, nawet się uśmiechałam i ogólnie nawet miałam nastawienie, że mogę nawet do niego napisać, że już się zagoiłam, że już mi wszystko jedno, że możemy się nawet przyjaźnić, tzn bezinteresownie wysyłać jakies snapy i whaever. Nie czułam nic. NIC! Nic. 

to jest to Nic 


cała się trzęsę, a przecież już dawno miałam być zdrowa. 

jeszcze wyskoczyło mi na tablicy, że oznaczyła go w jakimś tam poście, oznacz kogoś za kim tęsknisz, skomentował pierdyliardem emotek, cute af

zaczęłam się śmiać, to już chyba odruch bezwarunkowy na to wszystko

Rzygać mi się chce. strasznie
nie 

no i chyba muszę przełknąć to. doszło do mnie, że to już trwa..dwa, trzy tygodnie? pierdoło, to sie nie skończy. nie. niech żyją długo i szczęśliwie. może akurat ona.. może umie tak jak ja, albo ładniej się uśmiechać.
 przecież ode mnie już nic nie zależy. muszę to zjeść, poradzić sobie z tym. sama. a mówią na to karma. czuję strzały w głowę, czuję że mogłabym sobie wyjąć serce i pierdolnąć tym o tą klawiaturę. no kurwa. to jest potworne i nie widzę za bardzo końca. nie wiem, czy będę w stanie, myślałam, że tak, myślałam że mi wszystko jedno. do teraz. 
moja przeklęta wyobraźnia widzi ich, a raczej widzi nas, tylko z jej buzią zamiast mojej. i ładniej mówi, może jest ciekawsza ode mnie. 

co mam zrobić? jak mam sobie pomóc? serio, pomocy. 

niech mi ktoś to wykrzyczy, że to chuj nie chłopak. \wróciłam!!! ja, JA, ta JA. nie wiem gdzie się podziewałam, ale cholera.. wróciłam. i zastałam pogorzelisko po tym, co sama robiłam. 


chciałam zadzwonić pogadać
ale przecież zwłoki nie mówią

I just want to be perfect   .
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 3)
  • *nie pyskuj patafianie*
    Dodał(a):
    *nie pyskuj patafianie*  
    Ranga:
    patafcio ****.  
    Data:
    Ah.. niech sobie są razem. jeśli jest szczęśliwy, to niech będzie, nie chcę niczego psuć, już wystarczy. jestem w tym najlepsza, ale już.. już dość. nie wierzę, że to napisałam.
    Odpowiedz

  • *nie pyskuj patafianie*
    Dodał(a):
    *nie pyskuj patafianie*  
    Ranga:
    patafcio ****.  
    Data:
    skąd wzięłaś ten optymizm? bo ja też chce
    Odpowiedz

  • milowylass
    Dodał(a):
    milowylass  
    Ranga:
    Doświadczony ***..  
    Data:
    Eiii spokojnie, widzisz ja też oglądałam M z inną i wszystko zapowiadało sie na lovestory a o n nagle usunął ją zewsząd! Może to tylko taka gra.. Nw. Ale nigdy przez ten cały czas nie przestałam wierzyć ze on wróci i co dzień proszę o jeszcze jedna szanse! Może to trudne w takiej sytuacji ale no jeżeli ci na prawdę zależy to właśnie teraz musisz wierzyć najbardziej Uśmiech no dasz radę, damy rade! Kiedyś napiszemy ze juz okej, ze już po wszystkim i ze było warto. Trzymam kciuki!!!!
    Odpowiedz


Skocz do: