Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milva / No siema
No cóż - więc jestem tu znów. Ale chyba dobrze, że jestem.
W jakiś sposób to dowód na to, że moja znaczona winem i literami książek czytanych w mdłym swietle nocnej lampki historia trwa nadal.
Odkąd uczyniłam z wina trunek towarzyszący mi jedynie w radosnych chwilach, nie jest on u mnie już tak częstym gościem, ale to - paradoksalnie - #dobrazmiana.

Tajemnice męskości i kobiecości - jak widać - też nie pochłaniają mnie aż nadto. Wink 

 Zastąpiłam je uczuciem miękkich nóg, gdy wysiadam z auta po jazdach szkoleniowych i stresem związanym z nowym stanowiskiem pracy, 
ale gdzieś tam z tyłu głowy mam tę dziwną fascynację podziałem ról w odwiecznej wojnie płci. 

Co u Was słychać, duże dzieci, wychowankowie starego bravo?
Dziśtaka piękna, deszczowa sobota, a ja muszę siąść do pracy.
Ale zanim... może mi pomożecie?  Aniołek
potrzebuję info o tym, jakie produkty handmade lubicie kupować lub chcielibyście kupować przez neta?
o ile robicie w ogóle takie zakupy... hm... nie wiem, poduszki? pocztówki? dwukasetowe odkurzacze do spawania mebli?  Uśmiech

with love, honey  Serduszko 

[Obrazek: giphy.gif]

 no siema. Dodgy

jest cieniem, który podąża za mną na czterech łapach...




Odpowiedz
Komentarze (łącznie 3)
  • Rose_Belle
    Dodał(a):
    Rose_Belle  
    Ranga:
    terencjo ***..  
    Data:
    (19.03.2017, 21:36)Milva napisał(a): O widzisz, myślałam jeszcze o biżuterii - kiedyś się tym zajmowałam. Szukam jakiejś alternatywy, która mogłaby mi wynagrodzić korpostresy i być zarazem małym pomysłem na biznes. No nic, podumam jeszcze. Nowy laptop? Ojej, no fajnie! Już by mnie pochłaniał czas na znalezienie idealnej tapety - uwielbiam takie detale Uśmiech

    Ja uwielbiam prace:
    https://pl-pl.facebook.com/by.ksenia.art/
    http://tutku.pl/
    Nic mi nie mów!!! Jeszcze nawet nie miałam wybranego laptopa, a już myślałam, jaką tapetę sobie ustawić! :'D Choć to chyba największy dylemat, bo mam kilka opcji właśnie :[
    Odpowiedz

  • Milva
    Dodał(a):
    Milva  
    Ranga:
    Stara Gwardia ***..  
    Data:
    O widzisz, myślałam jeszcze o biżuterii - kiedyś się tym zajmowałam. Szukam jakiejś alternatywy, która mogłaby mi wynagrodzić korpostresy i być zarazem małym pomysłem na biznes. No nic, podumam jeszcze. Nowy laptop? Ojej, no fajnie! Już by mnie pochłaniał czas na znalezienie idealnej tapety - uwielbiam takie detale Uśmiech
    Odpowiedz

  • Rose_Belle
    Dodał(a):
    Rose_Belle  
    Ranga:
    terencjo ***..  
    Data:
    Jakie ręczne wyroby kupuję? Zazwyczaj biżuterię, sporo mam kolczyków robionych na zamówienie. Ogólnie lubię wszystko sobie zaprojektować i kupić.
    Jeśli się jeszcze zalicza, to na święta zaprojektowałam kalendarze dla pewnego zespołu i dla siebie. Myślałam też nawet o zegarku, etui na telefon i różnych takich duperelach.
    U mnie ok. Czekam na moje zamówienie, czyli laptop. Ciekawa jestem. Do środy daleko.
    Odpowiedz


Skocz do: