Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
Heart 
Witam Młodzieży Droga!

Bardzo się cieszę, że powstała ta strona. (Dzięki Krystian Serduszko )
O ile to prawda, bravo.pl zostanie usunięte dnia 1.01.2017.
Więc do tego czasu myślę, że rozruszamy tę stronę, i będziemy się mogli
wspólnie bawić. Spedzać tutaj czas po szkole, w wolnej chwili, odrabiać z nami
zadania domowe, udzielać rad i dzielić się problemami.

Piszcie swoje pierwsze posty, piszcie co u Was i jak podoba Wam się
pomysł Uśmiech


Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 22)
  • GeminiGirl
    Dodał(a):
    GeminiGirl  
    Ranga:
    Korektor ***..  
    Data:
    No powiedzmy, że to miałam na myśli...? xD
    Odpowiedz

  • MonisiaGwiazdeczka
    Dodał(a):
    MonisiaGwiazdeczka  
    Ranga:
    Adept **...  
    Data:
    (12.12.2016, 20:12)GeminiGirl napisał(a):
    Nie wiem czy mam rację albo czy miałam kiedyś jakieś zwidy, ale nie było (czy też nie ma) na forach właśnie takiej możliwości, żeby, na przykład w dziale "Blogi" każdy (kto by oczywiście chciał) mógł stworzyć własny taki "poddział", w którym mógłby już swobodnie - nie mieszając z innymi - dodawać swoje wątki?

    A teraz z mojego na nasze:
    Jest dział "Blogi", pod nim mogłyby być "poddziały" (dajmy na to nasze nicki) Użytkownik_00, a już w poddziałach swobodne tworzenie wątków i tematów.

    Bo tak ogólnie rzecz biorąc to za miesiąc czy dwa będziemy mieli pod działem "Blogi" miliardy postów. Niby wiadomo który czyj i tak dalej, ale skategoryzowanie do poszczególnych użytkowników byłoby łatwiejsze.

    Ale to tylko moja opinia. : )

    O, dobre gdy kogoś nie lubisz. Nie musisz go czytać, bo trzeba by było wejść w jego "poddział". Uśmiech
    Odpowiedz

  • MonisiaGwiazdeczka
    Dodał(a):
    MonisiaGwiazdeczka  
    Ranga:
    Adept **...  
    Data:
    (12.12.2016, 15:35)undoubtedly napisał(a):
    Nie chcę niczego sugerować, ale osobiście wolę pisać notki w osobnych postach i nadawać im osobne tytuły. Shy

    Mi też taka opcja pasuje najbardziej.
    Odpowiedz

  • GeminiGirl
    Dodał(a):
    GeminiGirl  
    Ranga:
    Korektor ***..  
    Data:
    Nie wiem czy mam rację albo czy miałam kiedyś jakieś zwidy, ale nie było (czy też nie ma) na forach właśnie takiej możliwości, żeby, na przykład w dziale "Blogi" każdy (kto by oczywiście chciał) mógł stworzyć własny taki "poddział", w którym mógłby już swobodnie - nie mieszając z innymi - dodawać swoje wątki?

    A teraz z mojego na nasze:
    Jest dział "Blogi", pod nim mogłyby być "poddziały" (dajmy na to nasze nicki) Użytkownik_00, a już w poddziałach swobodne tworzenie wątków i tematów.

    Bo tak ogólnie rzecz biorąc to za miesiąc czy dwa będziemy mieli pod działem "Blogi" miliardy postów. Niby wiadomo który czyj i tak dalej, ale skategoryzowanie do poszczególnych użytkowników byłoby łatwiejsze.

    Ale to tylko moja opinia. : )
    Odpowiedz

  • undoubtedly
    Dodał(a):
    undoubtedly  
    Ranga:
    Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
    Data:
    Nie chcę niczego sugerować, ale osobiście wolę pisać notki w osobnych postach i nadawać im osobne tytuły. Shy
    Odpowiedz

  • Rose_Belle
    Dodał(a):
    Rose_Belle  
    Ranga:
    terencjo ***..  
    Data:
    Jak w poście u Dżej na przykład. Jest na początku post, a pod komentarzami w tym samym jest kolejna notka chyba.
    Odpowiedz

  • angela kiss
    Dodał(a):
    angela kiss  
    Ranga:
    Andzia **...  
    Data:
    (12.12.2016, 13:16)Rose_Belle napisał(a): Właśnie- a kolejne posty pisać w osobnych wątkach czy kontynuować w jednym, żeby znalazł się pod komentarzami?

    W sensie? Kurcze, nie rozumiem za bardzo xD
    Odpowiedz

  • angela kiss
    Dodał(a):
    angela kiss  
    Ranga:
    Andzia **...  
    Data:
    (11.12.2016, 21:46)GeminiGirl napisał(a):
    Kto wpadł na pomysł założyć forum? Bravo, bravo i jeszcze raz bravo! *^* Dziękuję Ci, kimkolwiek jesteś! *^* Serduszko

    Generalnie to ja wpadłam na taki pomysł, bo nie wyobrażam sobie życia bez bravo. Okazało się że tutejszy admin też
    o tym myślał, napisałam do niego, on stworzył stronkę i ruszyło Uśmiech
    Odpowiedz

  • Rose_Belle
    Dodał(a):
    Rose_Belle  
    Ranga:
    terencjo ***..  
    Data:
    Właśnie- a kolejne posty pisać w osobnych wątkach czy kontynuować w jednym, żeby znalazł się pod komentarzami?
    Odpowiedz

  • GeminiGirl
    Dodał(a):
    GeminiGirl  
    Ranga:
    Korektor ***..  
    Data:
    Kto wpadł na pomysł założyć forum? Bravo, bravo i jeszcze raz bravo! *^* Dziękuję Ci, kimkolwiek jesteś! *^* Serduszko
    Odpowiedz

  • Rose_Belle
    Dodał(a):
    Rose_Belle  
    Ranga:
    terencjo ***..  
    Data:
    Może jakieś funcluby (czy jak się to pisze XD) porobić? Wtedy fani może by się skusili.
    Chyba wkleję info o stronie na mój instagram.
    Odpowiedz

  • MasterJakub
    Dodał(a):
    MasterJakub  
    Ranga:
    Adept **...  
    Data:
    (09.12.2016, 22:15)Dżej. napisał(a): Jak będzie atmosfera to wypromujemy. Tu można być anonimowym, to jest fajne w internecie a dzisiejsze dzieciaki tego nie znają bo teraz tylko instagramy i fejsbuki.

    Ja np. znam instagramy i facebooki i bravoplus czyli tę stronę.
    Odpowiedz

  • MonisiaGwiazdeczka
    Dodał(a):
    MonisiaGwiazdeczka  
    Ranga:
    Adept **...  
    Data:
    Właśnie mi w Bravo podobała się ta anonimowość, a teraz ludzie wolą pisać pod swoim imieniem oraz nazwiskiem...
    Odpowiedz

  • Dżej.
    Dodał(a):
    Dżej.  
    Ranga:
    Adept **...  
    Data:
    Jak będzie atmosfera to wypromujemy. Tu można być anonimowym, to jest fajne w internecie a dzisiejsze dzieciaki tego nie znają bo teraz tylko instagramy i fejsbuki.
    Odpowiedz

  • undoubtedly
    Dodał(a):
    undoubtedly  
    Ranga:
    Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
    Data:
    W tych czasach wbrew pozorom naprawdę ciężko wypromować strony takie jak ta.
    Odpowiedz


Skocz do: