Użytkownicy przeglądający ten wpis: 1 gości
Ocena wpisu:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspomnienia
Bug 
Żyjecie ludziska?

Otwieram wątek o waszych miłych wspomnieniach związanych ze starym bravo, o użytkownikach, których pamiętacie albo poznaliście osobiście dzięki tej stronie. 

Z tego co ja pamietam konto założyłam w 2007 roku, czyli w pierwszej klasie gimnazjum, miało zupełnie inny nick, potem często byłam banowana i nie zliczę ile razy powracałam. 

Z miłych wspomnień pamietam jeden sylwester spędzony na forum, był to albo 2008 albo 2009 rok, stworzył się pod czyimś postem mega duży spam komentarzy i rozmawialiśmy tam całą noc.  Nie pamiętam kto był, może się przypomnicie?  Uśmiech
 
Wspominamy?
Odpowiedz
Komentarze (łącznie 5)
  • MonisiaGwiazdeczka
    Dodał(a):
    MonisiaGwiazdeczka  
    Ranga:
    Adept **...  
    Data:
    Zaglądam tu raz na rok (albo rzadziej?) i właśnie dziś jest ten dzień, haha. Ja konto założyłam w listopadzie 2008 roku, miałam wtedy 14 lat. Spędziłam tam tyle czasu, że głowa mała. To był trochę mój drugi dom, lol. Udało mi się przenieść kilka znajomości w życie realne, a z jednym użytkownikiem mam nawet dziecko i nie żartuję, hahaha! Bravo na zawsze w moim sercu. Uśmiech
    Odpowiedz

  • Miraclle
    Dodał(a):
    Miraclle  
    Ranga:
    Stara Gwardia **...  
    Data:
    Oskarżam @undoubtedly o to, że zalogowałam się tu pierwszy raz od czterech lat *insert eye roll*. Weszłam wygrzebać coś ze starych notatek, a kończy się...no właśnie tak. Jeśli chodzi o stare bravo, wciąż mam folder ze screenami niektórych postów /komentarzy. No i udało mi się utrzymać kontakt/przenieść relację w minimalnie bardziej realny świat z trzema osóbkami. Raz na ruski rok dzwoni do mnie w środku nocy Jarek/absurd/undefined i wspominamy stare, dobre(?) czasy.
    Odpowiedz

  • *nie pyskuj patafianie*
    Dodał(a):
    *nie pyskuj patafianie*  
    Ranga:
    patafcio ****.  
    Data:
    Ja pamiętam że się Ciebie bałam..... serio. xd Założyłam konto chyba w 2010, mniej więcej wtedy jak dostałam okres i szukałam informacji o tym - swoją drogą smutne że nie dostawałam ich w prawdziwym życiu, bo o okresie nikt nie mówił, więc ja też nie pytałam. Pamiętam że była jakaś agata98 która ciągle się odchudzała. i pamietam dziewczynę z nickiem ajlajkbanan, hmm.. i uwielbiałam zmieniać kolory i dodawać zdjęcia. no i awatary, co się zmieniało... aj
    Odpowiedz

  • Malinowa_512
    Dodał(a):
    Malinowa_512  
    Ranga:
    Adept **...  
    Data:
    Hej Dżej! Uśmiech
    Pamiętam, że założyłam konto w 2008 roku, po wakacjach szłam chyba do trzeciej klasy gimnazjum, cały ostatni miesiąc wakacji spędziłam na bravo, spamowałam przeokropnie. Lubiłam pisać te posty, chociaż były w zasadzie o dupie Maryny. Haha, każdy kto częściej coś publikował i miał w miarę rozpoznawalny nick pisał tworzył wpisy w jakiś "typowy dla siebie sposób", jakieś wyrównanie do lewej lub do prawej, cytaty na końcu, wytłuszczony podpis xD estetyka była ważna 😆 ooo, i bałam się Pierzastego 😆
    Odpowiedz

  • undoubtedly
    Dodał(a):
    undoubtedly  
    Ranga:
    Bezobjawowa Kryminalistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ***..  
    Data:
    Pamiętam tylko jak przez mgłę wygląd starego Bravo i w sumie nic poza tym. Reszta raczej z opowieści i starych notek z bloga przekopiowanych *przez kogoś* (Demi, jak mniemam, lub Karo) na komputer. Trudne były to czasy, 2011-2013 jak mniemam. Byłam bajtlem ze zbyt wcześnie udzielonym przez rodziców pozwoleniem na dostęp do internetu niestety.

    Bajtlem z zalążkami schizofrenii oraz DID, jak się okazało potem po latach.

    Pamiętam również tyle, że za bardzo nie lubiłam się udzielać, bo inni Bravowicze nic z tego nie ogarniali. Wink
    Odpowiedz


Skocz do: