BRAVO.net.pl - Regulamin

Na Brovarze zabrania się publikowania treści naruszających zasady netykiety, prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również "trollowania", czyli pisania wypowiedzi wyłącznie w celu irytowania innych użytkowników bądź wszczynania awantur. Niedozwolone jest podszywanie się pod innych użytkowników, wliczając w to naśladowanie ich nicków, awatarów, sygnatur itd. (także w postaci zbliżonej).

Rejestrując się na tej stronie oświadczasz, że masz świadomość, iż NIE WOLNO Ci zamieszczać wypowiedzi łamiących te zasady i zobowiązany jesteś do przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP, lub napiętnowania Twojego konta Ostrzeżeniem, tudzież inna sroga kara Cię dosięgnie.

Tako rzecze Regulamin. Fajny jest, nie? W praktyce mamy na to wszystko wyjebane, a wpisów nikt nie sprawdza. Dopóki nie działa się nikomu na szkodę. Cop

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością strony ani przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tej strony.